بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Kalyagin (الکساندر کالیاژین)

Aleksandr Kalyagin - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 7¾" (1.72 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   May 25, 1942 in Malmyzh, Kirov Oblast, Russian SFSR, USSR [now Russia]
  • فیلم های معروف بازیگر : An Unfinished Piece for Mechanical Piano Mikhail Vassilyevich Platonov(1977), Jaroslaw Dabrowski Colonel Tucholko(1976), Poslednyaya doroga Zhukovskiy(1986)

بیوگرافی فارسی

الكساندر الكساندرویچ كالیاژین در 25 مه 1942 در روستای مالمیژ ، منطقه كیروف روسیه متولد شد. پدر وی با نام الكساندر ایوانوویچ كالاگین ، معاون تاریخ در دانشگاه ایالتی مسكو بود ، وی هنگامی كه پسر تنها یك ماه بود ، درگذشت. مادرش به نام یولیا میرانوونا کالایاگینا (نی زیدمان) معلم زبان فرانسه و ...


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Aleksandrovich Kalyagin was born on May 25, 1942, in the village of Malmyzh, Kirov region, Russia. His father, named Aleksandr Ivanovich Kalyagin, was the Dean of history at the Moscow State University, he died when the son was only one month old. His mother, named Yulia Mironovna Kalyagina (nee Zaydeman), was a teacher of French and ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری