زیرنویس سریال Game Of Thrones - Season 3 (2014)

نام فارسی سریال : بازی تاج و تخت - فصل 3 (2014)

9.2
  • ژانر :   ماجراجویی درام داستانی جنگی
  • کارگردان :   David Benioff D B Weiss
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Peter Dinklage-  Kit Harington-  Lena Headey

خلاصه فارسی

Game Of Thrones Season 3 یک ژانر فیلم ماجراجویی محصول ایالات متحده است. در این فیلم شما از جنگ بین خانواده ها برای تصرف وستروس لذت خواهید برد. یک جنگ دراماتیک هیجان انگیز که بیننده را ناامید نخواهد کرد. فیلمهایی که نسبت به دو فیلم قبلی این مجموعه نوید لحظات آرامش و رضایت را با صحنههای اکشن دیدنیتری به مخاطب میدادند.


خلاصه انگلیسی

Game Of Thrones Season 3 is the adventure film genre produced by US. In the film you will enjoy wars among families to take over Westeros. A dramatic thrilling war that will not disappoint the viewer. Movies promised to give the audience the moments of relaxation and satisfy with more spectacular action scenes than the previous two films of the series.


این سریال با نام تجاری Game Of Thrones - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Benioff,D B Weiss و بازیگرانی چون Peter Dinklage,Kit Harington,Lena Headey در ژانر ماجراجویی,درام,داستانی,جنگی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.