لیست سریال ها با زیر نویس

لیست سریال ها با زیر نویس، کامل ترین و بزرگ ترین مرجع دانلود رایگان زیرنویس فارسی سریال های جدید
در صفحه 1 از وب سایت نیو ساب تایتل با لینک مستقیم و غیر مستقیم

زیرنویس سریال جدید

ژانر :
IMDB :
سال انتشار :

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 2

7.1   - IMDB

الیوت و هلن با پسزمینهی خیرهکننده ایرلند با دوستان و دشمنان روبرو میشوند. در حالی که آنها سعی می کنند رازهای گذشته الیوت را کشف کنند، به زودی وارد یک درگیری خانوادگی طولانی مدت می شوند که در آنجا با عواقب خطرناک اقدامات گذشته او روبرو می شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال True Detective - Season 4

8.9   - IMDB

هنگامی که شب طولانی زمستان در انیس، آلاسکا فرا می رسد، هشت مردی که ایستگاه تحقیقاتی قطب شمال تسالال را اداره می کنند بدون هیچ ردی ناپدید می شوند. برای حل این پرونده، کارآگاهان لیز دانورز و اوانجلین ناوارو باید با تاریکی که در خود حمل میکنند مقابله کنند و حقیقتهای خالی از سکنه را که در زیر یخهای ابدی مدفون شدهاند، جستجو کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Six Nations: Full Contact - Season 1

7.4   - IMDB

دور به دور، مسابقه به مسابقه، بهترین تیمهای راگبی اروپا برای به دست آوردن جام در مسابقات قهرمانی شش ملت گینس در سال 2023 مبارزه میکنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Queer Eye - Season 8

8.5   - IMDB

Fab Five به شهر نیواورلئان بازمیگردند تا زندگی قهرمانانشان را جاز کنند - یک تغییر احساسی در یک زمان.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 2

8   - IMDB

فصل دوم از جایی شروع می شود که فصل اول تمام شد، کت لندری به مادرش دل گفت که می داند چه اتفاقی برای جیکوب لندری افتاده است. همانطور که کت به جستجوی خود برای یافتن جیکوب و بازگرداندن او به خانه ادامه می دهد، مادر و دختر افشاگری های غیرمنتظره ای در مورد منشأ خود پیدا می کنند که در حین مطرح شدن سوالات جدید، پاسخ به برخی از سوالات را می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Chad - Season 2

3.3   - IMDB

تعطیلات تابستانی به پایان رسیده است و سال دوم برای رئیس تازه منتخب کلاس، چاد امانی است. در طول فصل دوم، چاد با رسوایی برخورد می کند که به سرعت دوران ریاست جمهوری او به پایان می رسد، علاقه شگفت انگیزی به عشق جدید پیدا می کند و مادربزرگ ایرانی سرسخت خود را ملاقات می کند - همه اینها در حالی که همچنان نگران محبوبیت خود است و راه های جدیدی را کشف می کند. با ریشه های فرهنگی ایرانی خود ارتباط برقرار کند. مسیر حماسی چاد برای رسیدن به خودآگاهی نوجوان همیشه یک خط مستقیم نیست، اما حمایت خانواده و بهترین دوستش پیتر، چاد را در مسیر خود نگه میدارد و به او اعتماد به نفس میدهد تا به او کمک کند تا کسی شود که همیشه میخواست: آمریکاییترین پسر. در تاریخ جهان

زیر‌نویس فارسی سریال Girls5eva - Season 3

7.3   - IMDB

Girls5eva تور بازگشت خود را آغاز میکند و با دوستان، طرفداران و دشمنان جدیدی در جاده ملاقات میکند و در مسیر بازگشت به زمان بزرگ حرکت میکنند.