زیرنویس فیلم Secret Weapon (2019)

نام فارسی فیلم : سلاح سری (2019)

3.9
  • ژانر :   جنگی
  • کارگردان :   Konstantin Statskiy
  • سال انتشار :   2019
  • محصول کشور :   Russia
  • بازیگران :   Timofey Tribuntsev-  Polina Polyakova-  Aleksandr Ustyugov

خلاصه فارسی

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.


خلاصه انگلیسی

It's the Second World War. The Red Army had to retreat in a hurry and left their top secret weapon, "Katyusha", behind. A group of 8 soldiers is sent to do everything possible not to let "Katyusha" get into the hands of the Germans.


این فیلم با نام تجاری Secret Weapon محصول کشور Russia است.به کارگردانی Konstantin Statskiy و بازیگرانی چون Timofey Tribuntsev,Polina Polyakova,Aleksandr Ustyugov در ژانر جنگی در سال 2019 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Iron Cross: The Road to Normandy

3.8   - IMDB

کاپیتان مولر برای زنده ماندن در جنگ با نیروهای روسی تلاش می کند. در حالی که آمریکایی های ما لی و تری در حال آماده شدن برای روز D هستند، او را زخمی به نرماندی می فرستند. به زودی نتیجه حل می شود و نبرد GIs ما و آلمانی ها را در یک مسیر قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Operation Overlord

3.2   - IMDB

یک هفته قبل از یورش به سواحل نرماندی، دو سرباز آمریکایی به یک مجتمع متروکه نفوذ می کنند تا یک اسیر جنگی را از چنگال رژیم نازی نجات دهند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Eastern Front

3.3   - IMDB

یک گروه رو به کاهش از سربازان آلمانی برای بازگشت به خطوط خود در جبهه خشن شرق می جنگند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Legend of 5 Mile Cave

6   - IMDB

یک سرگردان مرموز با پسری با داستان های غرب ارتباط برقرار می کند. زمانی که یک قانونگذار به دنبال طلای گمشده ظاهر می شود، گذشته و حال با هم برخورد می کنند.