لیست سریال ها با زیر نویس

لیست سریال ها با زیر نویس، کامل ترین و بزرگ ترین مرجع دانلود رایگان زیرنویس فارسی سریال های جدید
در صفحه 1 از وب سایت نیو ساب تایتل با لینک مستقیم و غیر مستقیم

زیرنویس سریال جدید

ژانر :
IMDB :
سال انتشار :

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Will Trent - Season 2

7.7   - IMDB

یک خودروی بمبگذاری شده، تحقیقات هیجانانگیزی را برای ویل و کریکت متخصص بمبگذاری برانگیخته و بیش از آنچه که به نظر میرسد را آشکار میکند. با آشکار شدن دسیسه، انجی برای بازگشت به کار می جنگد، زندگی خانگی اورموود پیچیده می شود و فیث رابطه خود را با لوک توسعه می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Under the Vines - Season 2

7.3   - IMDB

دیزی، گریف و کل خانواده لوئیس در زیر یک سقف زندگی می کنند، وضعیتی که به دلیل مشکلات روابط، چالش برانگیزتر شده است. لوئیس آخرین تلاش خود را برای نجات ازدواج خود انجام می دهد، در حالی که گریف سعی می کند با بیرون آمدن آنلاین، رابطه عاشقانه خود با گاس را نجات دهد. ماریسا در شرابسازی رقیب «شیمرینگ لیک» نقشه میکشد تا اوکلی را با استخدام «فیلیپ بیدویس»، شرابفروش فرانسوی-پسر عموی تیپی، از بین ببرد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Jersey Shore Family Vacation - Season 6

6.7   - IMDB

هم اتاقی ها در حالی که مایک با سگ محبوبش، موسی خداحافظی می کند، دور هم جمع می شوند. دینا به خاطر اینکه آنجلینا با برادر شوهرش در حال رفت و آمد بوده است. و وقتی که برای کنسرت DJ Pauly D در Headliners به ​​Shore میروند، خانواده غافلگیرکننده بزرگی میشوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Reacher - Season 2

8.1   - IMDB

بر اساس «شانس بد و مشکل»، زمانی که اعضای واحد نظامی قدیمی ریچر شروع به مرگ می کنند، ریچر فقط یک چیز در ذهن خود دارد و آن انتقام است.