بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Adabashyan (الکساندر آداباشیان)

Aleksandr Adabashyan - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   August 10, 1945 in Moscow, Russian SFSR, USSR [now Russia]
  • فیلم های معروف بازیگر : Dark Eyes Nurses at the sanatorium(1987), Mado, poste restante Writer(1990), Dog's Paradise Actor(2014)

بیوگرافی فارسی

الكساندر آداباشیان در 10 اوت 1945 در مسكو ، روسیه SFSR ، اتحاد جماهیر شوروی به عنوان الكساندر آرتیموویچ اداباشیان متولد شد. او بازیگر و نویسنده ای است که به Dark Eyes (1987) ، Mado ، poste restante (1990) و Dog's Paradise (2014) مشهور است.


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Adabashyan was born on August 10, 1945 in Moscow, Russian SFSR, USSR as Aleksandr Artyomovich Adabashyan. He is an actor and writer, known for Dark Eyes (1987), Mado, poste restante (1990) and Dog's Paradise (2014).

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری