بازیگر فیلم و سریال Alessandro Juliani (الساندرو جولیانی)

Alessandro Juliani - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 9½" (1.77 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   July 6, 1975 in Montréal, Québec, Canada
  • فیلم های معروف بازیگر : War for the Planet of the Apes Spear(2017), Chaos Theory Ken(2008), Watchmen Rockefeller Military Base Technician(2009)

بیوگرافی فارسی

الساندرو جولیانی در حال حاضر زندگی خود را به عنوان بازیگر ، بازیگر صدا ، خواننده ، آهنگساز و طراح صدا تبدیل می کند. او یک بار به مدت 27 دقیقه فرماندهی Battlestar Galactica را صادر کرد. او غالباً صدای خود را به برنامه های انیمیشن که عمو بچه ها / بچه های بزرگ / عموی بی دست و پا از لحاظ اجتماعی در حال حاضر از آن خسته می شوند ، قرض می دهد. وی در ونکوور متولد شد و تا به امروز در آن ساکن است.


بیوگرافی انگلیسی

Alessandro Juliani presently makes his living as an actor, voice actor, singer, composer, and sound designer. He once commanded the Battlestar Galactica for 27 minutes. He frequently lends his voice to the animated programs that your kids/grand-kids/socially awkward uncles currently binge. He was born in Vancouver, where he resides to this day.

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Weightless

5.6   - IMDB

به غیر از چند خانه ساده، یک بار، یک پمپ بنزین با یک سوپرمارکت کوچک و یک زبالهدان، واقعاً در شهرستان فولتون، جورجیا، چیزی وجود ندارد. جوئل درونگرا در زباله دانی کار می کند، جایی که گاهی یک یا دو بطری شیشه ای مفید پیدا می کند، که تمیز می کند و به خانه می برد. سپس، یک روز، او یک تماس تلفنی غیرمنتظره دریافت می کند: همسر سابقش ناپدید شده است و اکنون مسئولیت مراقبت از پسرشان بر عهده اوست. جوئل که قرار است برای اولین بار پسرش را ببیند، نمی داند که چگونه می خواهد با ویل 10 ساله که به نظر می رسد در دنیای خودش زندگی می کند، رابطه برقرار کند. خوشبختانه برای آنها، کلارا، یک دختر باهوش همسایه، آماده کمک است و ویل شروع به باز کردن صحبت های پدرش می کند. اما افسر بهزیستی جوانان از قبل در را می کوبد. اولین کارگردانی کارگردان Jaron Albertin یک درام حساس و کمی مالیخولیایی درباره دو خارجی است که درک عمیقی از یکدیگر پیدا می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Una notte da dottore

6   - IMDB

دیگو آباتانتونو نقش یک پزشک اورژانس را بازی می کند. او که تحت تاثیر کمردرد فلج کننده قرار گرفته است، از یک پسر پیتزا تحویل می گیرد که باید جای دکتر را بگذارد.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Brother, My Sister

6   - IMDB

وقتی وصیت پدر آنها را مجبور به زندگی مشترک می کند، خواهر و برادر نیک و تسلا - و بچه های تسلا - سعی می کنند بر اختلافات خود غلبه کنند تا به یک خانواده تبدیل شوند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری