بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Zbruev (الکساندر زبروف)

Aleksandr Zbruev - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   March 31, 1938 in Moscow, RSFSR, USSR [now Russia]
  • فیلم های معروف بازیگر : The Inner Circle Stalin(1991), Kino pro Alekseeva Alekseyev(2014), Ty u menya odna Timoshin(1993)

بیوگرافی فارسی

الكساندر زبروایف بازیگر محبوب روسی است. وی الكساندر ویكتوروویچ زبروایف در 31 مارس 1938 در مسكو روسیه به دنیا آمد. پدر وی ویکتور آلکسایویچ زبروایف ، یک مقام عالی رتبه ، معاون وزیر ارتباطات در دولت شوروی بود. مادرش ، تاتیانا الکساندرونا فدورووا ، از نوادگان جنتوری روسیه به زمین نشست ، کار کرد ...


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Zbruyev is a popular Russian actor. He was born Aleksandr Viktorovich Zbruyev on March 31, 1938, in Moscow, Russia. His father, Viktor Alekseevich Zbruyev, was a high-ranking official, the Vice-Minister for Communications in the Soviet government. His mother, Tatiana Aleksandrovna Fedorova, a descendant of Russian landed Gentry, worked ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری