زیرنویس فیلم Ash Dust (2022)

نام فارسی فیلم : خاکستر و گرد و غبار (2022)

4.1
  • ژانر :  
  • کارگردان :   Adrian Langley
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Michael Swatton-  John Andrews-  Anne-Carolyne Binette

خلاصه فارسی

داستان فیلم در یک شهر کوچک اتفاق میافتد که در آن دو زوج متواضع پس از کشف جعبهای مرموز که مدتها پیش مدفون شده بود، درگیر یک بازی مرگ و زندگی با یک باند شرور میشوند.


خلاصه انگلیسی

The film is set in a small town where two modest couples find themselves caught up in a game of life & death with a vicious gang after the discovery of a mysterious box buried long ago.


این فیلم با نام تجاری Ash & Dust محصول کشور Canada است.به کارگردانی Adrian Langley و بازیگرانی چون Michael Swatton,John Andrews,Anne-Carolyne Binette در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Collision

3.9   - IMDB

در طول یک روز سرنوشت ساز، یک تاجر فاسد و همسر اجتماعی اش برای نجات دخترشان از دست یک جنایتکار بدنام به رقابت می پردازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Respect the Jux

3   - IMDB

یک مرد جوان فاسد در جستجوی رویای آمریکایی به ایالات متحده می رود و گروهی از دزدان را برای به دست آوردن آن تشکیل می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bulldozer

3.4   - IMDB

یک «مرد سرسخت» سابق پس از ربوده شدن دوست دخترش به دنیایی که میخواست آن را ترک کند، بازگردانده میشود. انتخاب او؛ کار را انجام دهد وگرنه می میرد او می خواهد نشان دهد که چرا او را "بولدوزر" صدا می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Burn

5.7   - IMDB

هیتمن اوباش، مکس، با شریک خود، ست، که دست راست رئیس جنایتکار لا، پینرو است، ملاقات می کند. در جلسه، ست به مکس میگوید که قراردادی برای کشتن برادر کوچکتر مکس، وینس، دارد، که باارزشترین دارایی پینرو، همسر زیبایش، لورل، را کشته است. ست دو روز به مکس فرصت می دهد تا برادرش را پیدا کند و قبل از اینکه به دنبال آنها بیاید او را از شهر خارج کند. مکس با وینس که در یک متل شلخته مخفی شده بود میآید و سعی میکند اتفاقی را که بین وینس و لورل رخ داده را جمعآوری کند. اکنون که زندگی خود در خطر است و زمان در حال اتمام است، مکس باید هر کاری که می تواند انجام دهد تا برادرش را بدون اینکه خودش بسوزد نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Outfit

7.1   - IMDB

لئونارد یک خیاط انگلیسی است که کت و شلوار در خیابان معروف جهانی Savile Row لندن می ساخت. پس از یک تراژدی شخصی، او در شیکاگو به سر میبرد و یک خیاطفروشی کوچک را در قسمتی ناهموار از شهر راهاندازی میکند که در آن لباسهای زیبا را برای تنها افرادی که میتوانند آنها را بخرند درست میکند: خانوادهای از گانگسترهای شرور.

زیر‌نویس فارسی فیلم Messy

5   - IMDB

یک درام جنایی درباره یک فروشنده مواد مخدر بی پروا و دوست دختر خیانتکارش. گرفتار میان فریب و دروغ، آنها در تلاش برای اعتماد به یکدیگر هستند، در حالی که با مخالفت پلیس و دشمنان خود روبرو می شوند.