زیرنویس فیلم Invincible (2022)

نام فارسی فیلم : شکست ناپذیر (2022)

8.7
  • ژانر :   اکشن
  • کارگردان :   Daniel Zirilli
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Johnny Strong-  Marko Zaror-  Michael Paré

خلاصه فارسی

سرهنگ جان تیلور مخترع میلیاردر لئور تسکا را برای تامین بودجه یک سایت سیاه مخفی استخدام می کند تا فناوری نانوی جدید Teska را برای کاربردهای نظامی آزمایش کند که توسط دانشمندان توسعه یافته است. هنگامی که یکی از آزمودنی ها، براک کورتز، فرار می کند، رئیس امنیت تسکا، کم دوور وظیفه خطرناک ردیابی او را بر عهده می گیرد.


خلاصه انگلیسی

Colonel John Taylor enlists billionaire inventor Leor Teska to fund a secret black site, testing Teska's new nano technology for military applications, developed by scientists. When one of the test subjects, Brock Cortez, escapes, Teska's head of security, Cam Devore is given the dangerous task of tracking him down.


این فیلم با نام تجاری Invincible محصول کشور United States است.به کارگردانی Daniel Zirilli و بازیگرانی چون Johnny Strong,Marko Zaror,Michael Paré در ژانر اکشن در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sixty Minutes

5.7   - IMDB

یک مبارز هنرهای رزمی مختلط که ناامید از حفظ حضانت دخترش است، یک مسابقه بزرگ را رها می کند و برای شرکت در جشن تولد او در سراسر برلین می دود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Beekeeper

6.4   - IMDB

کمپین یک مرد برای انتقام پس از اینکه مشخص شد که او عامل سابق یک سازمان قدرتمند و مخفی به نام Beekeepers است، به خطرات ملی میپردازد.