زیرنویس فیلم Knutsen Ludvigsen 2 - Det store dyret (2020)

نام فارسی فیلم : Knutsen Ludvigsen 2 - حیوان بزرگ (2020)

  • ژانر :   انیمیشن کمدی خانوادگی
  • کارگردان :   Gunhild Enger Rune Spaans
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   Norway
  • بازیگران :   John F. Brungot-  Hermann Sabado-  Per Inge Torkelsen

خلاصه فارسی

زمانی که کناتسن و لودویگسن متوجه می شوند که ممکن است تونل خود را گم کنند، درام اتفاق می افتد. فقط دزد دریایی افسانه ای کاپیتان کناتسن می تواند کمک کند! اما او کجاست؟ یک سفر شگفت انگیز در حالی رخ می دهد که Knutsen و Ludvigsen در یک ماجراجویی وحشی حرکت می کنند تا کاپیتان Knutsen را پیدا کنند و تونل خود را نجات دهند. اما معلوم می شود که رستگاری حتی از آن چیزی که کسی جرات حدس زدنش را داشته باشد به خانه نزدیکتر است. در تونل زندگی می کند، صد سر و حداقل چهارده پا دارد…


خلاصه انگلیسی

Drama ensues when Knutsen and Ludvigsen discover that they may loose their tunnel. Only the legendary pirate Captain Knutsen can help! But where is he? An amazing journey unfolds as Knutsen and Ludvigsen depart on a wild adventure to find Captain Knutsen and save their tunnel. But the salvation turns out to be even closer to home than anyone dared guess. It lives in the tunnel, has hundred of heads and at least fourteen legs…


این فیلم با نام تجاری Knutsen & Ludvigsen 2 - Det store dyret محصول کشور Norway است.به کارگردانی Gunhild Enger,Rune Spaans و بازیگرانی چون John F. Brungot,Hermann Sabado,Per Inge Torkelsen در ژانر انیمیشن,کمدی,خانوادگی در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Orion and the Dark

6.4   - IMDB

پسری با تخیل فعال در سفری فراموش نشدنی در طول شب با دوست جدیدش با ترس های خود روبرو می شود: موجودی غول پیکر و خندان به نام دارک.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.