زیرنویس فیلم Knutsen Ludvigsen 2 - Det store dyret (2020)

نام فارسی فیلم : Knutsen Ludvigsen 2 - حیوان بزرگ (2020)

  • ژانر :   انیمیشن کمدی خانوادگی
  • کارگردان :   Gunhild Enger Rune Spaans
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   Norway
  • بازیگران :   John F. Brungot-  Hermann Sabado-  Per Inge Torkelsen

خلاصه فارسی

زمانی که کناتسن و لودویگسن متوجه می شوند که ممکن است تونل خود را گم کنند، درام اتفاق می افتد. فقط دزد دریایی افسانه ای کاپیتان کناتسن می تواند کمک کند! اما او کجاست؟ یک سفر شگفت انگیز در حالی رخ می دهد که Knutsen و Ludvigsen در یک ماجراجویی وحشی حرکت می کنند تا کاپیتان Knutsen را پیدا کنند و تونل خود را نجات دهند. اما معلوم می شود که رستگاری حتی از آن چیزی که کسی جرات حدس زدنش را داشته باشد به خانه نزدیکتر است. در تونل زندگی می کند، صد سر و حداقل چهارده پا دارد…


خلاصه انگلیسی

Drama ensues when Knutsen and Ludvigsen discover that they may loose their tunnel. Only the legendary pirate Captain Knutsen can help! But where is he? An amazing journey unfolds as Knutsen and Ludvigsen depart on a wild adventure to find Captain Knutsen and save their tunnel. But the salvation turns out to be even closer to home than anyone dared guess. It lives in the tunnel, has hundred of heads and at least fourteen legs…


این فیلم با نام تجاری Knutsen & Ludvigsen 2 - Det store dyret محصول کشور Norway است.به کارگردانی Gunhild Enger,Rune Spaans و بازیگرانی چون John F. Brungot,Hermann Sabado,Per Inge Torkelsen در ژانر انیمیشن,کمدی,خانوادگی در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.