زیرنویس سریال Wong Winchester - Season 1 (2023)

نام فارسی سریال : وانگ و وینچستر - فصل 1 (2023)

  • ژانر :   رمز و راز
  • کارگردان :   Stéphan Beaudoin
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Grace Lynn Kung-  Sofia Banzhaf-  Joe Cobden

خلاصه فارسی

ماریسا وونگ، پلیس سابقی که نگاه خصوصی خود را به خود جلب کرده بود، در نهایت مجبور میشود با سارا وینچستر، زن جوان بیتجربهای که تازه از دانشگاه فارغالتحصیل شده، کار کند.


خلاصه انگلیسی

An ex-cop turned private eye, Marissa Wong, ends up being forced to work with Sarah Winchester, an inexperienced young woman fresh out of university.


این سریال با نام تجاری Wong & Winchester - Season 1 محصول کشور Canada است.به کارگردانی Stéphan Beaudoin و بازیگرانی چون Grace Lynn Kung,Sofia Banzhaf,Joe Cobden در ژانر ,رمز و راز در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Poker Face - Season 1

8   - IMDB

این سریال معمایی هفته، چارلی کیل را دنبال میکند که توانایی فوقالعادهای در تشخیص اینکه کسی دروغ میگوید دارد. او با Plymouth Barracuda خود به جاده میرود و در هر توقف با گروه جدیدی از شخصیتها و جنایات عجیب روبرو میشود که نمیتواند حل کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Chemistry of Death - Season 1

6.6   - IMDB

وقتی اجساد در حومههای آرام انگلیسی که او اخیراً به خانه بازگشته است، شروع میشود، یک انسانشناس پزشکی قانونی به پلیس محلی در مسابقه با زمان کمک میکند.

زیر‌نویس فارسی سریال Will Trent - Season 1

7.7   - IMDB

مامور ویژه، ویل ترنت، در بدو تولد رها شد و مجبور شد دوران بلوغ سختی را در سیستم مراقبتهای تحت پوشش آتلانتا تحمل کند. اکنون که او در موقعیتی قرار دارد که می تواند تفاوت ایجاد کند، مصمم است از دیدگاه منحصر به فرد خود استفاده کند تا مطمئن شود هیچ کس مانند او رها نمی شود. انگیزه و پیشینه شخصی او به او کمک می کند تا بالاترین میزان ترخیص را در GBI داشته باشد. بر اساس سریال پرفروش «ویل ترنت» اثر کارین اسلاتر.