بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Shvorin (الکساندر شوورین)

Aleksandr Shvorin - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   November 6, 1931 in Moscow, USSR [now Russia]
  • فیلم های معروف بازیگر : The Cranes Are Flying Mark(1957), Po tonkomu ldu Filin(1966), The Sky Calls Andrei Gordienko (Craig Matthews - US)(1959)

بیوگرافی فارسی

الكساندر شوورین در 6 نوامبر 1931 در مسكو ، اتحاد جماهیر شوروی به عنوان الكساندر بوریسوویچ شوورین به دنیا آمد. او بازیگری بود ، به فیلم The Cranes Are Flying (1957) ، Po tonkomu ldu (1966) و The Sky Calls (1959) معروف بود. وی در 23 اوت 1994 در مسکو درگذشت.


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Shvorin was born on November 6, 1931 in Moscow, USSR as Aleksandr Borisovich Shvorin. He was an actor, known for The Cranes Are Flying (1957), Po tonkomu ldu (1966) and The Sky Calls (1959). He died on August 23, 1994 in Moscow, Russia.

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری