زیرنویس سریال The Walking Dead - Season 3 (2014)

نام فارسی سریال : مرده متحرک - فصل 3 (2014)

8.2
  • ژانر :   وحشت دلهره آور درام
  • کارگردان :   Frank Darabont
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Andrew Lincoln-  Sarah Wayne Callies-  Jon Bernthal

خلاصه فارسی

سرانجام، هنگام رسیدن به پایتخت، با آرون ملاقات کردند، او آنها را دعوت کرد تا به جامعه او بپیوندند - یک گروه امن، گروه ریک تصمیم گرفت با او همراه شود. آنها در یک جامعه کوچک به نام اسکندریه قرار می گیرند که دیوارهای محکمی در اطراف آن ساخته شده است. در داخل، آنها از دیدن سبک زندگی راحت دوستانه شگفت زده شدند، که مردم اینجا وقتی دنیای بیرون خراب است. آنها تصمیم گرفتند اینجا بمانند، اما شک و تردیدها بین گروه ریک و این جامعه ظاهر شد، بنابراین آنها باید به زندگی فراری بازگردند.


خلاصه انگلیسی

Finally, as getting to the capital, they met Aaron, he invited them to join his community – a safe group, Rick's group decided to go with him. They are put into one small community named Alexandria with solid walls built around it. Inside, they were surprised to see friendly comfort lifestyle, that people here when the world outside is ruing. They decided to stay here, but the doubts began to appear between Rick's group and this community, so they have to return to the fleeing life.


این سریال با نام تجاری The Walking Dead - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Frank Darabont و بازیگرانی چون Andrew Lincoln,Sarah Wayne Callies,Jon Bernthal در ژانر وحشت,دلهره آور,درام در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.