زیرنویس سریال The Walking Dead - Season 3 (2014)

نام فارسی سریال : مرده متحرک - فصل 3 (2014)

8.2
  • ژانر :   وحشت دلهره آور درام
  • کارگردان :   Frank Darabont
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Andrew Lincoln-  Sarah Wayne Callies-  Jon Bernthal

خلاصه فارسی

سرانجام، هنگام رسیدن به پایتخت، با آرون ملاقات کردند، او آنها را دعوت کرد تا به جامعه او بپیوندند - یک گروه امن، گروه ریک تصمیم گرفت با او همراه شود. آنها در یک جامعه کوچک به نام اسکندریه قرار می گیرند که دیوارهای محکمی در اطراف آن ساخته شده است. در داخل، آنها از دیدن سبک زندگی راحت دوستانه شگفت زده شدند، که مردم اینجا وقتی دنیای بیرون خراب است. آنها تصمیم گرفتند اینجا بمانند، اما شک و تردیدها بین گروه ریک و این جامعه ظاهر شد، بنابراین آنها باید به زندگی فراری بازگردند.


خلاصه انگلیسی

Finally, as getting to the capital, they met Aaron, he invited them to join his community – a safe group, Rick's group decided to go with him. They are put into one small community named Alexandria with solid walls built around it. Inside, they were surprised to see friendly comfort lifestyle, that people here when the world outside is ruing. They decided to stay here, but the doubts began to appear between Rick's group and this community, so they have to return to the fleeing life.


این سریال با نام تجاری The Walking Dead - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Frank Darabont و بازیگرانی چون Andrew Lincoln,Sarah Wayne Callies,Jon Bernthal در ژانر وحشت,دلهره آور,درام در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.