زیرنویس سریال The Walking Dead - Season 1 (2010)

نام فارسی سریال : مرده متحرک - فصل 1 (2010)

8.2
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Frank Darabont
  • سال انتشار :   2010
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Andrew Lincoln-  Jon Bernthal-  Sarah Wayne Callies

خلاصه فارسی

افسر پلیس ریک گرایمز در بیمارستان از خواب بیدار می شود و در شهر ویران شده به دلیل همه گیری زامبی ها مبهوت می شود. ریک در میان اجساد بیجانی که در سراسر شهر پخش شدهاند، با امید به یافتن همسر و فرزندانش راهی به حومه شهر پیدا میکند. در راه یافتن آنها، ریک همه جا مرگ را می بیند. کسانی که زنده مانده اند فقط می توانند بی رحمانه با همنوع سابق او زندگی کنند یا در حال مرگ باشند. ریک گروهی از مردم را که از فاجعه فرار می کنند جمع می کند و گروه را برای یافتن یک مکان امن هدایت می کند ...


خلاصه انگلیسی

Police officer Rick Grimes wakes up in the hospital and stunned by the ruined city because of zombie pandemic. Among lifeless corpses spead all over the city, Rick finds a way to the suburbs with hope to find his wife and children. On the way to find them, Rick sees death everywhere. Those who survived can only live mercilessly with his former fellow-creature or dying. Rick gathers a group of people fleeing the disaster and leads the group to find a safe place ...


این سریال با نام تجاری The Walking Dead - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Frank Darabont و بازیگرانی چون Andrew Lincoln,Jon Bernthal,Sarah Wayne Callies در ژانر درام,دلهره آور در سال 2010 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.