زیرنویس سریال The Walking Dead - Season 1 (2010)

نام فارسی سریال : مرده متحرک - فصل 1 (2010)

8.2
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Frank Darabont
  • سال انتشار :   2010
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Andrew Lincoln-  Jon Bernthal-  Sarah Wayne Callies

خلاصه فارسی

افسر پلیس ریک گرایمز در بیمارستان از خواب بیدار می شود و در شهر ویران شده به دلیل همه گیری زامبی ها مبهوت می شود. ریک در میان اجساد بیجانی که در سراسر شهر پخش شدهاند، با امید به یافتن همسر و فرزندانش راهی به حومه شهر پیدا میکند. در راه یافتن آنها، ریک همه جا مرگ را می بیند. کسانی که زنده مانده اند فقط می توانند بی رحمانه با همنوع سابق او زندگی کنند یا در حال مرگ باشند. ریک گروهی از مردم را که از فاجعه فرار می کنند جمع می کند و گروه را برای یافتن یک مکان امن هدایت می کند ...


خلاصه انگلیسی

Police officer Rick Grimes wakes up in the hospital and stunned by the ruined city because of zombie pandemic. Among lifeless corpses spead all over the city, Rick finds a way to the suburbs with hope to find his wife and children. On the way to find them, Rick sees death everywhere. Those who survived can only live mercilessly with his former fellow-creature or dying. Rick gathers a group of people fleeing the disaster and leads the group to find a safe place ...


این سریال با نام تجاری The Walking Dead - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Frank Darabont و بازیگرانی چون Andrew Lincoln,Jon Bernthal,Sarah Wayne Callies در ژانر درام,دلهره آور در سال 2010 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.