زیرنویس سریال The Walking Dead - Season 2 (2013)

نام فارسی سریال : مرده متحرک - فصل 2 (2013)

8.2
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Frank Darabont
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Andrew Lincoln-  Jon Bernthal-  Sarah Wayne Callies

خلاصه فارسی

گروهی از بازماندگان باید در فاجعه پناه ببرند و ریک گرایمز همچنان سفر را به قلعه بنینگ هدایت می کند. اما سرنوشت شوخی بی رحمانه را با زندگی آنها خاتمه نمی دهد. برای یافتن راه خروج، اعضای گروه باید بین انتخاب سختی بایستند: دیدن بستگانشان که تبدیل به زامبی شدهاند که راه میروند و برمیگردند و جان خود را تهدید میکنند...


خلاصه انگلیسی

Group of survivors have to find refuge in the disaster and Rick Grimes still leads the journey to fort Benning. But fate does not terminate cruel joke with their lives. To find their way out, the members of the group have to stand between the harsh choice: seeing their relatives turned into zombies that walk and come back threatening their own lives ...


این سریال با نام تجاری The Walking Dead - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Frank Darabont و بازیگرانی چون Andrew Lincoln,Jon Bernthal,Sarah Wayne Callies در ژانر درام,دلهره آور در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.