زیرنویس فیلم Vendetta (2022)

نام فارسی فیلم : انتقام (2022)

3.7
  • ژانر :   اکشن دلهره آور
  • کارگردان :   Jared Cohn
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Bruce Willis-  Thomas Jane-  Clive Standen

خلاصه فارسی

هنگامی که دخترش به قتل می رسد، ویلیام دانکن قانون را در دستان خود می گیرد و به دنبال قصاص می شود. او پس از کشتن اراذل خیابانی که مسئول مرگ او بود، خود را در میانه جنگ با برادر، پدر و گروه آنها میبیند، که به همان اندازه در جهنم هستند. آنچه در پی میآید یک بازی پرتنش انتقامجویانه است. در پایان، ویلیام متوجه می شود که تلاش برای انتقام هرگز برنده ای ندارد.


خلاصه انگلیسی

When his daughter is murdered, William Duncan takes the law into his own hands, setting out on a quest for retribution. After killing the street thug responsible for her death, he finds himself in the middle of a war with the thug's brother, father, and their gang, who are equally hell-bent on getting even. What ensues is a tense back-and-forth game of vengeance. By the end, William comes to find that the quest for revenge never has a winner.


این فیلم با نام تجاری Vendetta محصول کشور United States است.به کارگردانی Jared Cohn و بازیگرانی چون Bruce Willis,Thomas Jane,Clive Standen در ژانر اکشن,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.