زیرنویس فیلم The Heroin Busters (1977)

نام فارسی فیلم : شکارچیان هروئین (1977)

6.5
  • ژانر :   اکشن دلهره آور
  • کارگردان :   Enzo G. Castellari
  • سال انتشار :   1977
  • محصول کشور :   Italy
  • بازیگران :   Fabio Testi-  David Hemmings-  Sherry Buchanan

خلاصه فارسی

مصرف مواد مخدر در شهر رم به بالاترین حد خود رسیده است. بچهها از دلالها جلوی مدرسههایشان گل میزنند، قاطرها مستقیماً از طریق امنیت فرودگاه والس میزنند، و مرد اصلی اینترپل، مایک همیلتون (دیوید همینگز)، در نهایت عقلش است. تنها امید او این است که به یکی از مردان خود به نام فابیو (فابیو تستی) تکیه کند، افسری که آنقدر مخفی است که هیچ کس جز همیلتون نمی داند او واقعاً کیست. حتی زمانی که فابیو اعتماد رهبر کارتل، جیانی (جان لوفردو) را به دست میآورد، دلالها هر چه بیشتر به حقیقت نزدیکتر میشوند و وقتی پوشش او منفجر میشود، شکارچی شکار میشود زیرا فابیو خود را در یک مبارزه ناامیدکننده برای زنده ماندن میبیند. .


خلاصه انگلیسی

Drug use in the city of Rome is at an all-time high. Children score from dealers in front of their schools, mules waltz straight through airport security, and Interpol's main man, Mike Hamilton (David Hemmings), is at his wits' end. Fed up to the back teeth with the local police force's incompetence, his only hope is to rely on one of his own men, Fabio (Fabio Testi), an officer so deep undercover that no-one but Hamilton knows who he really is. Even as Fabio gains the trust of cartel leader Gianni (John Loffredo), however, the dealers are edging ever closer to the truth, and when his cover is blown, the hunter becomes the hunted as Fabio finds himself alone in a desperate fight to survive.


این فیلم با نام تجاری The Heroin Busters محصول کشور Italy است.به کارگردانی Enzo G. Castellari و بازیگرانی چون Fabio Testi,David Hemmings,Sherry Buchanan در ژانر اکشن,,دلهره آور در سال 1977 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Phoenix

5.2   - IMDB

یک فرد مبتلا به فراموشی در سال 2020 از کما بیدار می شود. با دنیا در لبه پرتگاه، و دشمنان قدیمی او را نادیده می گیرند، جستجوی او برای حقیقت ممکن است به قیمت جانش تمام شود.