زیرنویس فیلم The Aviary (2022)

نام فارسی فیلم : پرندگان (2022)

4.1
  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   Chris Cullari Jennifer Raite
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Malin Akerman-  Lorenza Izzo-  Chris Messina

خلاصه فارسی

سفری پیچ خورده از فرار دو زن ناامید برای فرار از چنگ Skylight، یک فرقه موذی. جیلیان و بلر که با وعده "آزادی" در پردیس صحرایی منزوی به نام The Aviary فریب خورده اند، به نیروهای خود می پیوندند تا به امید آزادی واقعی فرار کنند. آنها که در ترس و پارانویا غرق شده اند، نمی توانند این احساس را که رهبر فرقه، ست، تعقیب می کنند، از بین ببرند، مردی به همان اندازه که کنترل می کند. هر چه جفت از فرقه فاصله بیشتری بگیرد، ست کنترل بیشتری بر ذهن آنها دارد. با کاهش منابع و از کار افتادن حواسشان، جیلیان و بلر با یک سوال هولناک روبرو می شوند: چگونه از دشمنی که درون سر شما زندگی می کند فرار می کنید؟


خلاصه انگلیسی

A twisted journey of two women’s desperate flee to escape the clutches of Skylight, an insidious cult. Lured in by the promise of “freedom” in the isolated desert campus called The Aviary, Jillian and Blair join forces to escape in hopes of real freedom. Consumed by fear and paranoia, they can’t shake the feeling that they are being followed by the cult’s leader, Seth, a man as seductive as he is controlling. The more distance the pair gains from the cult, the more Seth holds control of their minds. With supplies dwindling and their senses failing, Jillian and Blair are faced with a horrifying question: how do you run from an enemy who lives inside your head?


این فیلم با نام تجاری The Aviary محصول کشور United States است.به کارگردانی Chris Cullari,Jennifer Raite و بازیگرانی چون Malin Akerman,Lorenza Izzo,Chris Messina در ژانر دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم La Confesión

2   - IMDB

یک کشیش کاتولیک در مونت بلو، السالوادور، یک اتاق عمل مخفی در داخل کلیسا ایجاد کرده است تا اعضای انسانی افراد ربوده شده را بیرون بکشد و آنها را در بازار سیاه بفروشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Woman with the Red Lipstick

5.2   - IMDB

لوسی و دوست پسرش که به دنبال چاشنی همه چیز هستند، برای اولین بار در یک بار با نام های جعلی و نقش آفرینی ملاقات می کنند. چند روز بعد، لوسی یک گزارش خبری در مورد یک پرونده افراد گمشده می بیند که قربانی همان نامی است که او استفاده کرده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Demise

8.6   - IMDB

کالب کاستیلو، منظره ساز لاتین تبار، زندگی دوگانه ای دارد. او با فیونا هرناندز، ستاره نوظهور مد، درگیر رابطهای شدید است، در حالی که همزمان به همسر زیبایش سلین اختصاص دارد. سلین بیش از هر چیز دیگری از کالیب فرزندی می خواهد. از آنجایی که صبر فیونا با وعده های کالب برای ترک همسرش کم می شود، سلین متوجه خیانت کالب می شود. آنها از هم می پاشند کالب و فیونا شروع به ایجاد یک زندگی جدید با هم می کنند، اما سلین وسواس زیادی پیدا می کند تا چیزهایی را که فکر می کند حقاً متعلق به اوست، از جمله برودی، پسر تازه متولد شده کالب، به دست آورد. به نظر می رسد که او فقط ممکن است موفق شود. اما درست زمانی که سلین فکر می کند به اهداف فریبنده خود رسیده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.