بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Yatsenko (الکساندر یاتسنکو)

Aleksandr Yatsenko - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   May 22, 1977 in Volgograd, Volgogradskaya oblast, RSFSR, USSR [now Russia]
  • فیلم های معروف بازیگر : Arrhythmia Oleg Mironov(2017), Hardcore Henry Tank Driver #2(2015), Ekaterina Petr III(2014)

بیوگرافی فارسی

الكساندر یاتسنكو در 22 مه 1977 در ولگوگراد ، منطقه ولگوگرادكایا ، RSFSR ، اتحاد جماهیر شوروی به عنوان الكساندر ویكتوروویچ یاتسنكو متولد شد. او بازیگری است که به آریتمی (2017) ، هاردکور هنری (2015) و اکاترینا (2014) مشهور است. او با مارینا روزخووا ازدواج کرده است. آنها یک فرزند دارند.


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Yatsenko was born on May 22, 1977 in Volgograd, Volgogradskaya oblast, RSFSR, USSR as Aleksandr Viktorovich Yatsenko. He is an actor, known for Arrhythmia (2017), Hardcore Henry (2015) and Ekaterina (2014). He is married to Marina Rozhkova. They have one child.

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری