بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Tyutin (الکساندر تیوتین)

Aleksandr Tyutin - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   November 25, 1962
  • فیلم های معروف بازیگر : The Saint Russian Colonel(1997), Police Academy: Mission to Moscow Boris(1994), Paragraph 78 General(2007)

بیوگرافی فارسی

الكساندر تایتین متولد 25 نوامبر 1962 است. او بازیگری است كه با نام The Saint (1997) ، آكادمی پلیس: Mission در Moscow (1994) و بند 78 (2007) مشهور است.


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Tyutin was born on November 25, 1962. He is an actor, known for The Saint (1997), Police Academy: Mission to Moscow (1994) and Paragraph 78 (2007).

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری