بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Solzhenitsyn (الکساندر سولژنیتسین)

Aleksandr Solzhenitsyn - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   December 11, 1918 in Kislovodsk, Terek Oblast, RSFSR [now Stavropol Krai, Russia]
  • فیلم های معروف بازیگر : One Day in the Life of Ivan Denisovich Writer(1970), Bob Hope Presents the Chrysler Theatre Writer(1963), The First Circle Writer(1973)

بیوگرافی فارسی

الكساندر سلژنیسین نویسنده روسی بود كه به دلیل انتقاد از دیكتاتور اتحاد جماهیر شوروی جوزف استالین به زندان افتاد و بعداً سیستم زندان استالین را در رمانهای خود افشا كرد و 20 سال در تبعید گذراند. وی الكساندر اسحاكوویچ سولزنیتسین در یازدهم دسامبر سال 1918 در كیسولووودكس در جنوب روسیه به دنیا آمد. او شش ماه پس از مرگ غم انگیز متولد شد ...


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Solzhenitsyn was a Russian writer who was imprisoned for his criticism of the Soviet dictator Joseph Stalin, and later exposed Stalin's prison system in his novels and spent 20 years in exile. He was born Aleksandr Isaakovich Solzhenitsyn on December 11, 1918, in Kislovodsk, Southern Russia. He was born six months after the tragic death ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری