بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Kuznetsov (الکساندر کوزنتسوف)

Aleksandr Kuznetsov - نیو ساب تایتل
  • تاریخ و مکان تولد :   July 22, 1992 in Sevastopol, Ukraine
  • فیلم های معروف بازیگر : Bolshaya poeziya Viktor(2019), Why Don't You Just Die! Matvey(2018), Better Than Us Bars(2018-2019)

بیوگرافی فارسی

الكساندر كوزنتسف در 22 ژوئیه 1992 در سواستوپل ، اوکراین ، بزرگترین شهر بندری اكرانیان در دریای سیاه متولد شد. پدرش ملوان بود و الكساندر قبل از شروع بازیگری كوتاهی در كنار او كار كرد. کوزنتسف در سواستوپل احساس خلاقیت داشت و ابتدا برای ادامه تحصیل به کیف و سپس مسکو نقل مکان کرد. در سال 2015 ، او ...


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Kuznetsov was born on July 22, 1992, in Sevastopol, Ukraine, the largest Ukranian port city on the Black Sea. His father was a sailor, and Aleksandr briefly worked alongside him before beginning his acting career. Kuznetsov felt creatively limited in Sevastopol and moved first to Kiev and then Moscow to pursue his education. In 2015, he ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری