بازیگر فیلم و سریال Aleksandr Bukharov (الکساندر بخاروف)

Aleksandr Bukharov - نیو ساب تایتل
  • قد :   6' 1½" (1.87 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   February 10, 1975 in Labinsk, Labinskiy rayon, Krasnodarskiy kray, RSFSR, USSR [now Russia]
  • فیلم های معروف بازیگر : Wolfhound Volkodav(2006), Molodoy Volkodav Volkodav(2007), Soundtrack of Passion Man from Ministry(2009)

بیوگرافی فارسی

الكساندر بوخاروف در 10 فوریه سال 1975 در لابینكس ، شركای لابینسكی ، كراسنودارسکی كرا ، RSFSR ، اتحاد جماهیر شوروی به عنوان الكساندر سرگئیویچ بوخاروف متولد شد. او بازیگری است که به Wolfhound (2006) ، Molodoy Volkodav (2007) و Soundtrack of Passion (2009) معروف است. او با النا مدودوا ازدواج کرده است. آنها یک فرزند دارند.


بیوگرافی انگلیسی

Aleksandr Bukharov was born on February 10, 1975 in Labinsk, Labinskiy rayon, Krasnodarskiy kray, RSFSR, USSR as Aleksandr Sergeevich Bukharov. He is an actor, known for Wolfhound (2006), Molodoy Volkodav (2007) and Soundtrack of Passion (2009). He is married to Elena Medvedeva. They have one child.

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Skazhi ey

چگونه پسری باشیم که والدینش هر روز از او بپرسند چه کسی را بیشتر دوست دارد؟ مادر یا پدر؟ اگر او دیوانه وار پسرش را دوست دارد، اما شرایط او را مجبور به گرفتن فرزند از پدرش می کند، چگونه مادر باشیم؟ اگر پسرش برای همیشه به آمریکا برده شود و او نمی تواند زندگی بدون او را تصور کند چگونه می توان پدر شد؟ این یک داستان در مورد انتخاب است. والدینی که برای فرزندان خود تصمیم می گیرند بیشتر از همه به بهترین نحو عمل می کنند. کودک با ترس از ایجاد درد موافقت می کند، اما زمان می گذرد و کودک بالغ می شود و در مقطعی خودش تصمیم می گیرد. فقط برای والدین این بسیار دردناک تر است.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری