زیرنویس سریال Young And Hungry - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : جوان و گرسنه - فصل 1 (2014)

7.3

خلاصه فارسی

محتوای فصل اول Young And Hungry درباره جاش است، کارآفرین جوانی که تصمیم گرفت یک وبلاگ نویس متخصص در زمینه غذا به نام گابی را به عنوان رئیس خود استخدام کند. با وجود همه چیز، گابی برای اینکه بتواند این شغل جدید را درک کند، تمام مهارت های خود را به جاش و دستیارش الیوت نشان داده است. این فیلم بر اساس زندگی واقعی یک وبلاگ نویس غذا در سانفرانسیسکو - گابی مسکوویتز ساخته شده است.


خلاصه انگلیسی

The content of Young And Hungry Season 1 tells about Josh, a young entrepreneur decided to hire a blogger specializes in food, Gabi, to be his own chief. Despite everything, to be able to grasp this new job, Gabi has demonstrated all her skills to Josh and his assistant Elliot. The film based on the true life of a San Francisco food blogger - Gabi Moskowitz.


این سریال با نام تجاری Young And Hungry - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Holden,Gabi Moskowitz و بازیگرانی چون Emily Osment,Jonathan Sadowski,Aimee Carrero در ژانر کمدی,خانوادگی,کمدی (تلویزیونی) در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.