زیرنویس سریال Young And Hungry - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : جوان و گرسنه - فصل 1 (2014)

7.3

خلاصه فارسی

محتوای فصل اول Young And Hungry درباره جاش است، کارآفرین جوانی که تصمیم گرفت یک وبلاگ نویس متخصص در زمینه غذا به نام گابی را به عنوان رئیس خود استخدام کند. با وجود همه چیز، گابی برای اینکه بتواند این شغل جدید را درک کند، تمام مهارت های خود را به جاش و دستیارش الیوت نشان داده است. این فیلم بر اساس زندگی واقعی یک وبلاگ نویس غذا در سانفرانسیسکو - گابی مسکوویتز ساخته شده است.


خلاصه انگلیسی

The content of Young And Hungry Season 1 tells about Josh, a young entrepreneur decided to hire a blogger specializes in food, Gabi, to be his own chief. Despite everything, to be able to grasp this new job, Gabi has demonstrated all her skills to Josh and his assistant Elliot. The film based on the true life of a San Francisco food blogger - Gabi Moskowitz.


این سریال با نام تجاری Young And Hungry - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Holden,Gabi Moskowitz و بازیگرانی چون Emily Osment,Jonathan Sadowski,Aimee Carrero در ژانر کمدی,خانوادگی,کمدی (تلویزیونی) در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.