زیرنویس سریال The Newsroom - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : اتاق خبر - فصل 1 (2014)

  • ژانر :   درام لباس
  • کارگردان :   Aaron Sorkin
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Emily Mortimer-  John Gallagher Jr-  Jeff Daniels

خلاصه فارسی

اتاق خبر - فصل 1 با محتوای اصلی در مورد یک کانال تلویزیونی متخصص در اطلاعات حساس به زمان، این فیلم به بینندگان نگاه اصلی تری به چیزهای پشت صفحه تلویزیون می دهد - فشارها، مناقشات رقابتی و تضادهای کارمند به رئیس، فاز "دزدکی حرکت کردن" برای تحقیر حریف خود را به یک موقعیت بالاتر.


خلاصه انگلیسی

The Newsroom - Season 1 with the main content about a television channel specializing in time-sensitive information, the film gives viewers more original look of things behind the TV screen - the pressures, the competitive controversies, and contradictions of the employee to the boss, the phase "sneak" to demean his opponent to get a higher position.


این سریال با نام تجاری The Newsroom - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Aaron Sorkin و بازیگرانی چون Emily Mortimer,John Gallagher Jr,Jeff Daniels در ژانر درام,لباس در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.