زیرنویس سریال The Newsroom - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : اتاق خبر - فصل 1 (2014)

  • ژانر :   درام لباس
  • کارگردان :   Aaron Sorkin
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Emily Mortimer-  John Gallagher Jr-  Jeff Daniels

خلاصه فارسی

اتاق خبر - فصل 1 با محتوای اصلی در مورد یک کانال تلویزیونی متخصص در اطلاعات حساس به زمان، این فیلم به بینندگان نگاه اصلی تری به چیزهای پشت صفحه تلویزیون می دهد - فشارها، مناقشات رقابتی و تضادهای کارمند به رئیس، فاز "دزدکی حرکت کردن" برای تحقیر حریف خود را به یک موقعیت بالاتر.


خلاصه انگلیسی

The Newsroom - Season 1 with the main content about a television channel specializing in time-sensitive information, the film gives viewers more original look of things behind the TV screen - the pressures, the competitive controversies, and contradictions of the employee to the boss, the phase "sneak" to demean his opponent to get a higher position.


این سریال با نام تجاری The Newsroom - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Aaron Sorkin و بازیگرانی چون Emily Mortimer,John Gallagher Jr,Jeff Daniels در ژانر درام,لباس در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.