زیرنویس سریال The Afterparty - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : The Afterparty - فصل 1 (2022)

7.3
  • ژانر :   کمدی رمز و راز
  • کارگردان :   Christopher Miller
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Tiffany Haddish-  Sam Richardson-  Zoe Chao

خلاصه فارسی

وقتی میهمانی پس از دیدار یک دبیرستان با یک مرگ خیره کننده به پایان می رسد، همه مظنون هستند. یک کارآگاه همکلاسیهای سابق را یکی یکی کباب میکند و انگیزههای بالقوهای را کشف میکند که هرکدام روایت خود از داستان را تعریف میکنند - که در حقیقت تکاندهنده به اوج میرسد.


خلاصه انگلیسی

When a high school reunion’s afterparty ends in a stunning death, everyone is a suspect. A detective grills the former classmates one by one, uncovering potential motives as each tells their version of the story—culminating in the shocking truth.


این سریال با نام تجاری The Afterparty - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Christopher Miller و بازیگرانی چون Tiffany Haddish,Sam Richardson,Zoe Chao در ژانر کمدی,,رمز و راز در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.