زیرنویس سریال That 70s Show - Season 8 (2005)

نام فارسی سریال : آن نمایش دهه 70 - فصل 8 (2005)

8.1
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Mark Brazill Bonnie Turner Terry Turner
  • سال انتشار :   2005
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Topher Grace-  Laura Prepon-  Mila Kunis

خلاصه فارسی

یک ماه از رفتن اریک به آفریقا و ناپدید شدن هاید در شیکاگو می گذرد. کیتی در حال آماده کردن نواری برای ارسال به اریک است. او اعتراف می کند که برخی از مخفیگاه بچه ها را نمونه برداری کرده است. کلسو اکنون ادعا می کند که در واقع با جکی، که به تازگی برگشته و با او خشمگین است، رابطه جنسی نداشته است. هاید برمی گردد و کلسو را مشت می کند. چارلی از برج آب سقوط می کند - و می میرد (خود را از نقش جایگزین اریک حذف می کند). جکی می شنود که هاید قصد داشت در شیکاگو خواستگاری کند و سعی می کند جبران کند.


خلاصه انگلیسی

It's a month since Eric left for Africa and Hyde disappeared in Chicago; Kitty is preparing a tape to send to Eric. She confesses to sampling some of the guys' stash. Kelso now claims he didn't actually have sex with Jackie, who's just back and furious with him. Hyde returns and punches Kelso. Charlie falls from the water tower - and dies (eliminating himself from the role of replacement Eric). Jackie hears Hyde was intending to propose in Chicago, and tries to make up.


این سریال با نام تجاری That 70s Show - Season 8 محصول کشور United States است.به کارگردانی Mark Brazill,Bonnie Turner,Terry Turner و بازیگرانی چون Topher Grace,Laura Prepon,Mila Kunis در ژانر کمدی در سال 2005 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.