زیرنویس سریال That 70s Show - Season 8 (2005)

نام فارسی سریال : آن نمایش دهه 70 - فصل 8 (2005)

8.1
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Mark Brazill Bonnie Turner Terry Turner
  • سال انتشار :   2005
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Topher Grace-  Laura Prepon-  Mila Kunis

خلاصه فارسی

یک ماه از رفتن اریک به آفریقا و ناپدید شدن هاید در شیکاگو می گذرد. کیتی در حال آماده کردن نواری برای ارسال به اریک است. او اعتراف می کند که برخی از مخفیگاه بچه ها را نمونه برداری کرده است. کلسو اکنون ادعا می کند که در واقع با جکی، که به تازگی برگشته و با او خشمگین است، رابطه جنسی نداشته است. هاید برمی گردد و کلسو را مشت می کند. چارلی از برج آب سقوط می کند - و می میرد (خود را از نقش جایگزین اریک حذف می کند). جکی می شنود که هاید قصد داشت در شیکاگو خواستگاری کند و سعی می کند جبران کند.


خلاصه انگلیسی

It's a month since Eric left for Africa and Hyde disappeared in Chicago; Kitty is preparing a tape to send to Eric. She confesses to sampling some of the guys' stash. Kelso now claims he didn't actually have sex with Jackie, who's just back and furious with him. Hyde returns and punches Kelso. Charlie falls from the water tower - and dies (eliminating himself from the role of replacement Eric). Jackie hears Hyde was intending to propose in Chicago, and tries to make up.


این سریال با نام تجاری That 70s Show - Season 8 محصول کشور United States است.به کارگردانی Mark Brazill,Bonnie Turner,Terry Turner و بازیگرانی چون Topher Grace,Laura Prepon,Mila Kunis در ژانر کمدی در سال 2005 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.