زیرنویس سریال That 70s Show - Season 2 (1999)

نام فارسی سریال : آن نمایش دهه 70 - فصل 2 (1999)

8.1
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Mark Brazill Bonnie Turner Terry Turner
  • سال انتشار :   1999
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Topher Grace-  Laura Prepon-  Mila Kunis

خلاصه فارسی

Formans یک گاراژ فروش برای کسب مقداری پول نقد اضافی دارند. هاید چیزی برای فروش ندارد، بنابراین برای فروش "براونی های ویژه" می پزد. قرمز، کیتی، میج و باب برخی از براونی های هاید را بدون شک می خورند. فز جکی را می بوسد که به دونا می گوید این بهترین بوسه ای است که او تا به حال داشته است.


خلاصه انگلیسی

The Formans have a garage sale to earn some extra cash. Hyde doesn't have anything to sell, so he bakes "special brownies" to sell; Red, Kitty, Midge and Bob eat some of Hyde's brownies unsuspectingly. Fez kisses Jackie who tells Donna it's the best kiss she's ever had.


این سریال با نام تجاری That 70s Show - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Mark Brazill,Bonnie Turner,Terry Turner و بازیگرانی چون Topher Grace,Laura Prepon,Mila Kunis در ژانر کمدی در سال 1999 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.