زیرنویس سریال Succession - Season 4 (2023)

نام فارسی سریال : جانشینی - فصل 4 (2023)

8.8
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Jesse Armstrong
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Nicholas Braun-  Brian Cox-  Kieran Culkin

خلاصه فارسی

در فصل چهارم، فروش شرکت رسانه ای Waystar Royco به لوکاس ماتسون، آینده دار فناوری، هر چه بیشتر نزدیک می شود. چشمانداز این فروش لرزهای، اضطراب وجودی و شکاف خانوادگی را در میان خانواده رویز برمیانگیزد، زیرا آنها پیشبینی میکنند که پس از تکمیل معامله، زندگیشان چگونه خواهد بود. در حالی که خانواده به آینده ای می پردازد که وزن فرهنگی و سیاسی آنها به شدت محدود شده است، جنگ قدرت در جریان است.


خلاصه انگلیسی

In season four, the sale of media conglomerate Waystar Royco to tech visionary Lukas Matsson moves ever closer. The prospect of this seismic sale provokes existential angst and familial division among the Roys as they anticipate what their lives will look like once the deal is completed. A power struggle ensues as the family weighs up a future where their cultural and political weight is severely curtailed.


این سریال با نام تجاری Succession - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jesse Armstrong و بازیگرانی چون Nicholas Braun,Brian Cox,Kieran Culkin در ژانر درام در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟