زیرنویس سریال Star Wars The Clone Wars - Season 6 (2014)

نام فارسی سریال : جنگ ستارگان جنگ کلون - فصل 6 (2014)

8.4

خلاصه فارسی

محتویات جنگ ستارگان کلون جنگ - فصل 6 در رویدادهای قسمت 2 تا 5 درج شده است. فصل 6 در سال 2014 منتشر شد. اگرچه بر اساس محتوای "جنگ ستارگان" است، اما هر قسمت از آغاز تا پایان مستقل است. . قسمت 6 داستان هیجان انگیز در مورد سیستم های ستاره ای و مبارزه پر از نیرنگ Confederate به رهبری Count Dooku است.


خلاصه انگلیسی

The contents of the Star Wars Clone Wars - Season 6 is inserted in events from part 2 to 5. Season 6 was released in 2014. Although based on the content of "Star Wars", but each episode is independent from the opening to the end. Part 6 is the thrilling storyline about star systems and the fight full of ruse of Confederate headed by Count Dooku.


این سریال با نام تجاری Star Wars The Clone Wars - Season 6 محصول کشور United States است.به کارگردانی George Lucas و بازیگرانی چون Tom Kane,Dee Bradley Baker,Matt Lanter در ژانر ماجراجویی,انیمیشن,علمی تخیلی,اکشن در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Legend of Vox Machina - Season 1

8.4   - IMDB

آنها غوغا هستند، آنها ژولیده هستند، آنها نامناسبی هستند که به مزدوری تبدیل شده اند. Vox Machina بیشتر از اینکه واقعاً از قلمرو محافظت کند، به پول آسان و آلاینده ارزان علاقه دارد. اما هنگامی که پادشاهی توسط شیطان تهدید می شود، این خدمه پر سر و صدا متوجه می شوند که آنها تنها کسانی هستند که قادر به بازگرداندن عدالت هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال All of Us Are Dead - Season 1

7.5   - IMDB

یک دبیرستان برای شیوع ویروس زامبی تبدیل به زمین صفر می شود. دانش آموزانی که به دام افتاده اند باید راه خود را بجنگند - یا تبدیل به یکی از مبتلایان هار شوند.