زیرنویس سریال Star Wars Rebels - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : شورشیان جنگ ستارگان - فصل 1 (2014)


خلاصه فارسی

سریال جنگ ستارگان با نام تجاری جدید Rebels ادامه دارد. این فیلم علمی تخیلی به نویسندگی جورج لوکاس در سال 1977 به یک "پدیده فرهنگی" تبدیل شد. تیم سازنده Star Wars Rebels گفت: "امیدواریم سریال انیمیشن Stars War: Rebels فصل 1 بتواند ویژگی های تصاویر را نشان دهد. ، محتوا و پیام هایی که کودکان و همچنین والدین همیشه در جنگ ستارگان دوست داشته اند."


خلاصه انگلیسی

Star Wars series continues with a new brand is the Rebels. This science fiction movie, written by George Lucas, has become a "cultural phenomenon" when launched in 1977. Production team of Star Wars Rebels, said: "We hope the animated series Stars War: Rebels season 1 can show the features of the images, content and messages that children as well as parents ever loved in Star Wars".


این سریال با نام تجاری Star Wars Rebels - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Simon Kinberg و بازیگرانی چون Simon Kinberg,Carrie Beck,Dave Filoni در ژانر اکشن,ماجراجویی,انیمیشن,علمی تخیلی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Legend of Vox Machina - Season 1

8.4   - IMDB

آنها غوغا هستند، آنها ژولیده هستند، آنها نامناسبی هستند که به مزدوری تبدیل شده اند. Vox Machina بیشتر از اینکه واقعاً از قلمرو محافظت کند، به پول آسان و آلاینده ارزان علاقه دارد. اما هنگامی که پادشاهی توسط شیطان تهدید می شود، این خدمه پر سر و صدا متوجه می شوند که آنها تنها کسانی هستند که قادر به بازگرداندن عدالت هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال All of Us Are Dead - Season 1

7.5   - IMDB

یک دبیرستان برای شیوع ویروس زامبی تبدیل به زمین صفر می شود. دانش آموزانی که به دام افتاده اند باید راه خود را بجنگند - یا تبدیل به یکی از مبتلایان هار شوند.