زیرنویس سریال Star Wars: The Clone Wars - Season 2 (2009)

نام فارسی سریال : جنگ ستارگان: جنگ کلون - فصل 2 (2009)

8.4
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی انیمیشن
  • کارگردان :   George Lucas
  • سال انتشار :   2009
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Tom Kane-  Dee Bradley Baker-  Matt Lanter

خلاصه فارسی

جنگ ستارگان: جنگ کلون یک مجموعه تلویزیونی متحرک سه بعدی CGI آمریکایی است که در کهکشان تخیلی جنگ ستارگان اتفاق میافتد. در فصل 2، سیث ها به استخدام شکارچیان جایزه و مزدوران برای سرقت اشیاء و اطلاعات یا ترور اهداف برای آنها متوسل می شوند. در همین حال، جدی، نیروهای جمهوری را در حمله به تأسیسات اصلی تولید درویدهای نبرد رهبری می کنند.


خلاصه انگلیسی

Star Wars: The Clone Wars is an American 3D CGI animated television series set in the fictional Star Wars galaxy. In Season 2, the Sith resort to hiring bounty hunters and mercenaries to steal objects and intel or to assassinate targets for them. Meanwhile, the Jedi lead the Republic forces in an assault on the primary battle droid manufacturing facility.


این سریال با نام تجاری Star Wars: The Clone Wars - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی George Lucas و بازیگرانی چون Tom Kane,Dee Bradley Baker,Matt Lanter در ژانر اکشن,ماجراجویی,انیمیشن در سال 2009 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Trigger Point - Season 1

6.4   - IMDB

این تریلر شش قسمتی یک جوخه خنثی سازی بمب به نام اکسپو را دنبال می کند که افسران لندن معاصر را در حال به خطر انداختن جان خود در مواجهه با خطر می بیند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Legend of Vox Machina - Season 1

8.4   - IMDB

آنها غوغا هستند، آنها ژولیده هستند، آنها نامناسبی هستند که به مزدوری تبدیل شده اند. Vox Machina بیشتر از اینکه واقعاً از قلمرو محافظت کند، به پول آسان و آلاینده ارزان علاقه دارد. اما هنگامی که پادشاهی توسط شیطان تهدید می شود، این خدمه پر سر و صدا متوجه می شوند که آنها تنها کسانی هستند که قادر به بازگرداندن عدالت هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال All of Us Are Dead - Season 1

7.5   - IMDB

یک دبیرستان برای شیوع ویروس زامبی تبدیل به زمین صفر می شود. دانش آموزانی که به دام افتاده اند باید راه خود را بجنگند - یا تبدیل به یکی از مبتلایان هار شوند.