زیرنویس سریال Star Wars: The Bad Batch - Season 3 (2024)

نام فارسی سریال : جنگ ستارگان: دسته بد - فصل 3 (2024)

7.8
  • ژانر :   انیمیشن اکشن ماجراجویی
  • کارگردان :   Dave Filoni
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Dee Bradley Baker-  Michelle Ang-  Noshir Dalal

خلاصه فارسی

در فصل آخر حماسی، گروه محدودیتهای خود را در مبارزه برای اتحاد مجدد با امگا آزمایش میکند، زیرا او با چالشهای خودش در یک آزمایشگاه علمی دورافتاده امپراتوری روبرو میشود. با شکسته شدن گروه و مواجهه با تهدیدات از هر جهت، آنها باید به دنبال متحدان غیرمنتظره باشند، ماموریت های خطرناکی را آغاز کنند و هر آنچه را که آموخته اند جمع آوری کنند تا خود را از دست امپراتوری رها کنند.


خلاصه انگلیسی

In the epic final season, the Batch will have their limits tested in the fight to reunite with Omega as she faces challenges of her own inside a remote Imperial science lab. With the group fractured and facing threats from all directions, they will have to seek out unexpected allies, embark on dangerous missions, and muster everything they have learned to free themselves from the Empire.


این سریال با نام تجاری Star Wars: The Bad Batch - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Dave Filoni و بازیگرانی چون Dee Bradley Baker,Michelle Ang,Noshir Dalal در ژانر انیمیشن,اکشن,ماجراجویی در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1

7.7   - IMDB

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Lockwood & Co - Season 1

7.4   - IMDB

در دنیایی که توسط ارواح گرفتار شده است، سه نوجوان به عنوان محققین ماوراء الطبیعه گرد هم می آیند و برای کشف یک توطئه شیطانی به خطر می اندازند.

زیر‌نویس فارسی سریال Extraordinary - Season 1

7.7   - IMDB

در دنیایی که همه در تولد 18 سالگی قدرت پیدا میکنند، جن این کار را نکرد. او 25 ساله می شود و هنوز منتظر است تا مال خود را بگیرد. جن در دنیایی بزرگ و گیج کننده و مسلح به چیزی جز کمی امید و ناامیدی زیاد، سفر خود را برای یافتن ابرقدرت خود آغاز می کند. اما با انجام این کار، او ممکن است لذت خوب بودن را دریابد.

زیر‌نویس فارسی سریال Agent Elvis - Season 1

6.8   - IMDB

در این انیمیشن کمدی بزرگسالان، الویس هنگامی که به یک برنامه مخفی جاسوسی ملحق می شود تا از نابود کردن جهان توسط تبهکاران جلوگیری کند، لباس سرهمی خود را با یک جت پک عوض می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Last of Us - Season 1

8.7   - IMDB

بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن. جوئل، یک بازمانده سرسخت، استخدام می شود تا الی، یک دختر 14 ساله را از یک منطقه ظالمانه قرنطینه خارج کند. کاری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر بی رحمانه و دلخراش تبدیل می شود، زیرا هر دو باید ایالات متحده را طی کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته باشند.