زیرنویس سریال Star Wars: The Bad Batch - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : جنگ ستارگان: دسته بد - فصل 2 (2023)

7.8
  • ژانر :   انیمیشن اکشن ماجراجویی
  • کارگردان :   Dave Filoni
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Dee Bradley Baker-  Michelle Ang-  Noshir Dalal

خلاصه فارسی

ماه ها از رویدادهای Kamino می گذرد و Bad Batch به سفر خود در امپراتوری پس از سقوط جمهوری ادامه می دهند. آنها با دوستان و دشمنان، چه جدید و چه آشنا، مسیر خود را طی میکنند، زیرا در انواع مأموریتهای مزدور هیجانانگیز که آنها را به مکانهای جدید غیرمنتظره و خطرناک میبرد، میروند.


خلاصه انگلیسی

Months have passed since the events on Kamino and the Bad Batch continue their journey navigating the Empire after the fall of the Republic. They will cross paths with friends and foes, both new and familiar, as they take on a variety of thrilling mercenary missions that will take them to unexpected and dangerous new places.


این سریال با نام تجاری Star Wars: The Bad Batch - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Dave Filoni و بازیگرانی چون Dee Bradley Baker,Michelle Ang,Noshir Dalal در ژانر انیمیشن,اکشن,ماجراجویی در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1

7.7   - IMDB

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Lockwood & Co - Season 1

7.4   - IMDB

در دنیایی که توسط ارواح گرفتار شده است، سه نوجوان به عنوان محققین ماوراء الطبیعه گرد هم می آیند و برای کشف یک توطئه شیطانی به خطر می اندازند.

زیر‌نویس فارسی سریال Extraordinary - Season 1

7.7   - IMDB

در دنیایی که همه در تولد 18 سالگی قدرت پیدا میکنند، جن این کار را نکرد. او 25 ساله می شود و هنوز منتظر است تا مال خود را بگیرد. جن در دنیایی بزرگ و گیج کننده و مسلح به چیزی جز کمی امید و ناامیدی زیاد، سفر خود را برای یافتن ابرقدرت خود آغاز می کند. اما با انجام این کار، او ممکن است لذت خوب بودن را دریابد.

زیر‌نویس فارسی سریال Agent Elvis - Season 1

6.8   - IMDB

در این انیمیشن کمدی بزرگسالان، الویس هنگامی که به یک برنامه مخفی جاسوسی ملحق می شود تا از نابود کردن جهان توسط تبهکاران جلوگیری کند، لباس سرهمی خود را با یک جت پک عوض می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Last of Us - Season 1

8.7   - IMDB

بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن. جوئل، یک بازمانده سرسخت، استخدام می شود تا الی، یک دختر 14 ساله را از یک منطقه ظالمانه قرنطینه خارج کند. کاری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر بی رحمانه و دلخراش تبدیل می شود، زیرا هر دو باید ایالات متحده را طی کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته باشند.

زیر‌نویس فارسی سریال Rabbit Hole - Season 1

7.4   - IMDB

وقتی جان ویر، استاد فریب در دنیای جاسوسی شرکتی، توسط نیروهای قدرتمندی که توانایی نفوذ و کنترل بر جمعیت ها را دارند، قتل را به قتل می رسانند، هیچ چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد.