زیرنویس سریال Pretty Little Liars - Season 5 (2014)

نام فارسی سریال : دروغگوهای کوچک زیبا - فصل 5 (2014)

7.4
  • ژانر :   رمز و راز دلهره آور درام
  • کارگردان :   I Marlene King
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   International
  • بازیگران :   Lucy Hale-  Troian Bellisario-  Shay Mitchell

خلاصه فارسی

در Pretty Little Liars 5، پس از اینکه 4 دختر: اسپنسر، آریا، هانا، امیلی از مرگ مرموز نجات یافتند، آنها معتقدند که در آن شب آلیسون را دیده بودند. در فیلم، یک توطئه بزرگ دیگر ظاهر می شود، و همچنین جسیکا دی لاورنتیس با بازگشت به Rosewood، بخشی از رمز و راز می شود.


خلاصه انگلیسی

In Pretty Little Liars 5, after 4 girls: Spencer, Aria, Hanna, Emily were rescued from the mysterious death, they believe they had seen Alison that night. In the movie, another big conspiracy is appearing, as well as Jessica DiLaurentis returnes to Rosewood, becomes part of the mystery.


این سریال با نام تجاری Pretty Little Liars - Season 5 محصول کشور International است.به کارگردانی I Marlene King و بازیگرانی چون Lucy Hale,Troian Bellisario,Shay Mitchell در ژانر ,رمز و راز,دلهره آور,درام در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.