بازیگر فیلم و سریال Lucy Hale (لوسی هیل)

Lucy Hale - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 2" (1.57 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   June 14, 1989 in Memphis, Tennessee, USA
  • فیلم های معروف بازیگر : Truth or Dare Olivia Barron(2018), Scream 4 Sherrie(2011), Pretty Little Liars Aria Montgomery(2010-2017)

بیوگرافی فارسی

لوسی هیل بازیگر و خواننده آمریکایی است. وی کارن لوسیل هیل در ممفیس ، تنسی ، به جولیا (کپرتون) نایت و جان پرستون هیل متولد شد. او به عنوان یک خواننده شروع به کار کرد و در جستجوی اعضای گروه در جونیورز آمریکایی (2003) ظاهر شد. او با موفقیت جای خود را در گروه گرفت. این گروه در سال 2005 منحل شد. لوسی به بازیگری روی آورد. ...


بیوگرافی انگلیسی

Lucy Hale is an American actress and singer. She was born Karen Lucille Hale in Memphis, Tennessee, to Julia (Caperton) Knight and John Preston Hale. She started out as a singer, appearing on American Juniors (2003) in a search for band members. She successfully won her place in the band. The group disbanded in 2005. Lucy turned to acting. She is ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Trouble

5.8   - IMDB

سگی به نام Trouble باید یاد بگیرد که در دنیای واقعی زندگی کند، در حالی که سعی می کند از دست بچه های حریص صاحب سابقش فرار کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Son of the South

6.1   - IMDB

در این داستان واقعی تلخ که در مونتگومری، آلاباما اتفاق میافتد، نوه یک کلنزمن باید انتخاب کند که در جریان جنبش حقوق مدنی در کدام سمت تاریخ باشد. او با سرپیچی از خانواده و هنجارهای سفیدپوست جنوبی، علیه بی عدالتی اجتماعی، سرکوب و خشونت مبارزه کرد تا دنیای اطراف خود را تغییر دهد. SON OF THE SOUTH از تهیه کننده اجرایی اسپایک لی و بر اساس زندگینامه باب زلنر، "سمت اشتباه قتل نهر" است.:: سرگرمی عمودی

زیر‌نویس فارسی فیلم Fantasy Island

4.9   - IMDB

اقتباسی ترسناک از برنامه تلویزیونی محبوب دهه 70 در مورد یک استراحتگاه جزیره جادویی.:: ویرایشگر IMDb

زیر‌نویس فارسی فیلم The Hating Game

6.2   - IMDB

لوسی با تصمیم گیری برای رسیدن به موفقیت حرفه ای بدون به خطر انداختن اخلاقیاتش، بازی بی رحمانه ای را در برابر دشمن سرد و کارآمد جاشوا آغاز می کند، رقابتی که به دلیل جذابیت فزاینده او به او پیچیده می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Big Gold Brick

3.3   - IMDB

داستان نویسنده نوپای ساموئل لیستون و تجربیات او با فلوید دورو، پدر مرموز و میانسال دو فرزند است که ساموئل را برای نوشتن بیوگرافی خود استخدام می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Borrego

5.7   - IMDB

یک گیاه شناس جوان برای مطالعه یک گونه گیاهی مهاجم به یک شهر کوچک بیابانی نقل مکان می کند. در حالی که در حال تحقیق است، او به کمک یک هواپیمای سرنگون شده می آید و متوجه می شود که توسط یک قاطر مواد مخدر بی تجربه اسیر شده است که او را مجبور می کند تا سفری را در سراسر صحرای متلاطم به سمت سقوط او انجام دهد. یک کلانتر محلی به شکار کشیده می شود، زیرا دختر سرکش او برای یافتن گیاه شناس گم شده می رود، در حالی که توسط یک گیرنده مواد مخدر محلی تعقیب می شود.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری