زیرنویس سریال Orange Is The New Black - Season 2 (2015)

نام فارسی سریال : نارنجی سیاه جدید است - فصل 2 (2015)

8.1
  • ژانر :   درام کمدی
  • کارگردان :   Jenji Kohan
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Taylor Schilling-  Danielle Brooks-  Taryn Manning

خلاصه فارسی

فصل دوم Orange Is the New Black به شرح زندگی واقعی یک زندانی زن هیستریک می پردازد، زمانی که آنها باید راه هایی برای زنده ماندن در زندان بیابند. پس از کار بسیار بدش، این بار که پایپر به زندان دیگری منتقل شد تا حدودی خشن تر است. زندگی پایپر در آنجا چگونه است؟


خلاصه انگلیسی

Orange Is the New Black season 2 goes on describing the true life of the hysterical female prisoner when they have to find ways to survive in prison. After her very bad job, this time Piper was moved to another prison is somewhat harsher. How is Piper’s life in there?


این سریال با نام تجاری Orange Is The New Black - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jenji Kohan و بازیگرانی چون Taylor Schilling,Danielle Brooks,Taryn Manning در ژانر درام,کمدی در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.