زیرنویس سریال Orange Is The New Black - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : نارنجی سیاه جدید است - فصل 1 (2014)

8.1
  • ژانر :   درام کمدی
  • کارگردان :   Jenji Kohan
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Taylor Schilling-  Danielle Brooks-  Taryn Manning

خلاصه فارسی

این فیلم برگرفته از خاطرات «نارنجی، سیاه جدید است: سال من در زندان زنان» نوشته پایپر کرمان، درباره پایپر چپمن است، زنی که همه چیز دارد: خانه، شغل و نامزد. ناگهان یک روز، او باید به دلیل دست داشتن در قاچاق مواد مخدر از 10 سال پیش با معشوق همجنس گرا سابق خود به زندان برود. پایپر برای زنده ماندن در زندان و همچنین حفظ عشقش باید چه کار کند؟


خلاصه انگلیسی

Adapted from the memoirs "Orange Is the New Black: My Year in a Women's Prison" by Piper Kerman, the film is about Piper Chapman, a woman having everything: house, jobs and a fiancé. Suddenly one day, she must go to prison for involvement in drug trafficking from 10 years ago with her ex gay lover. What will Piper have to do to survive in jail as well as keep her love?


این سریال با نام تجاری Orange Is The New Black - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jenji Kohan و بازیگرانی چون Taylor Schilling,Danielle Brooks,Taryn Manning در ژانر درام,کمدی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.