زیرنویس سریال Monsters at Work - Season 2 (2024)

نام فارسی سریال : هیولاها در محل کار - فصل 2 (2024)

  • ژانر :   انیمیشن ماجراجویی کمدی
  • کارگردان :   Roberts Gannaway
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States Canada
  • بازیگران :   Billy Crystal-  Ben Feldman-  Mindy Kaling

خلاصه فارسی

در فصل 2، سفر تایلور به عنوان جوکستر و دوستی او با وال با آزمون نهایی روبرو می شود. وقتی درهای جدید فرصت به طور غیرمنتظره ای در شرکت انرژی رقیب FearCo باز می شود، همکاران تایلور در Monsters Inc. شروع به زیر سوال بردن وفاداری او می کنند. از آنجایی که شراکت او در طبقه خنده با وال به لبه پرتگاه کشیده می شود، تایلور باید کشف کند که واقعاً به کجا تعلق دارد.


خلاصه انگلیسی

In season 2, Tylor’s journey as a Jokester and his friendship with Val face the ultimate test. When new doors of opportunity unexpectedly open at rival energy company, FearCo, Tylor’s co-workers at Monsters Inc. begin to question his loyalty. As his Laugh Floor partnership with Val is pushed to the brink, Tylor must discover where he really belongs.


این سریال با نام تجاری Monsters at Work - Season 2 محصول کشور United States,Canada است.به کارگردانی Roberts Gannaway و بازیگرانی چون Billy Crystal,Ben Feldman,Mindy Kaling در ژانر انیمیشن,ماجراجویی,کمدی در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.