زیرنویس سریال Mayfair Witches - Season 1 (2023)

نام فارسی سریال : جادوگران مایفر - فصل 1 (2023)

6.2
  • ژانر :   فانتزی وحشت
  • کارگردان :   Esta Spalding Michelle Ashford
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Alexandra Daddario-  Tongayi Chirisa-  Jack Huston

خلاصه فارسی

یک جراح مغز و اعصاب جوان شهودی متوجه می شود که او وارث بعید خانواده ای از جادوگران است. همانطور که او با قدرت های تازه کشف شده اش دست و پنجه نرم می کند، باید با حضور شومی که خانواده اش را برای نسل ها آزار و اذیت کرده است، مبارزه کند.


خلاصه انگلیسی

An intuitive young neurosurgeon discovers that she is the unlikely heir to a family of witches. As she grapples with her newfound powers, she must contend with a sinister presence that has haunted her family for generations.


این سریال با نام تجاری Mayfair Witches - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Esta Spalding,Michelle Ashford و بازیگرانی چون Alexandra Daddario,Tongayi Chirisa,Jack Huston در ژانر فانتزی,وحشت در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Lazarus Project - Season 1

7.2   - IMDB

جورج از خواب بیدار می شود و چندین ماه در گذشته خود را می بیند قبل از اینکه برای پروژه لازاروس استخدام شود - سازمانی مخفی که زمانی که جهان در خطر انقراض است زمان را به عقب برمی گرداند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Originals - Season 1

8.3   - IMDB

The Originals بخشی از مجموعه خاطرات خون آشام است که در نیواورلئان اتفاق می افتد. این فیلم بر روی میکائلسون متمرکز است که به نام خون آشام اجداد نیز شناخته می شود، کلاوس، الیجا، ربکا بود. خانواده قدرت است. خانواده خون آشام هزاران سال پیش قسم خورده بودند. همیشه و برای همیشه به هم می چسبند. اکنون قرن ها می گذرد و انسجام شکسته شده است. وقتی کلاوس میکائلسون، خون آشام با خون گرگینه، این خبر را دریافت کرد که یک ماوراء طبیعی علیه او در محله فرانسوی نیواورلئان قرار دارد، به شهری که تا حدی ساخته بود بازگشت.