بازیگر فیلم و سریال Alexandra Daddario (الکساندرا داداریو)

Alexandra Daddario - نیو ساب تایتل
  • قد :   5' 8" (1.73 m)
  • تاریخ و مکان تولد :   March 16, 1986 in New York City, New York, USA
  • فیلم های معروف بازیگر : Baywatch Summer Quinn(2017), Texas Chainsaw 3D Heather Miller(2013), Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief Annabeth(2010)

بیوگرافی فارسی

الكساندرا آنا دادداریو در 16 مارس 1986 در نیویورك سیتی ، نیویورك ، در كریستینا ، وكیل و ریچارد دادداریو ، دادستان متولد شد. برادرش بازیگر متیو دادراریو است ، پسر عموی وی بازیگر اتین والیه و پدربزرگ وی کنگره Emilio Daddario (Emilio Q. Daddario) از کانکتیکات بود. او ایتالیایی ، ایرلندی ، مجارستانی / اسلواکی ، ...


بیوگرافی انگلیسی

Alexandra Anna Daddario was born on March 16, 1986 in New York City, New York, to Christina, a lawyer, and Richard Daddario, a prosecutor. Her brother is actor Matthew Daddario, her cousin is actor Etienne Vallée and her grandfather was congressman Emilio Daddario (Emilio Q. Daddario), of Connecticut. She has Italian, Irish, Hungarian/Slovak, ...

بازیگران معروف

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر

فیلم یا سریال مرتبط به بازیگر را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Matter of Justice

6.7   - IMDB

داستان واقعی درباره مادر یک قربانی قتل که به دنبال آن است که بیوه پسرش را به دست عدالت بسپارد و حضانت نوه اش را به دست آورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Two Orphan Vampires

4.9   - IMDB

یک جفت دختر نوجوان که روزها نابینا هستند اما وقتی آفتاب غروب می کند در خیابان ها پرسه می زنند تا تشنگی خون خود را سیراب کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dark

8.7   - IMDB

یک زن جوان مضطرب باید با بدترین ترسهایش مقابله کند، وقتی خودش را به تنهایی در انباری در شهر نیویورک در جریان خاموشی سال 2003 گرفتار میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Planters

6.3   - IMDB

مارتا پلنت، بازاریاب تلفنی بی دست و پا، در حالی که گنج را دفن می کند و سوپ نخود خرد شده می خورد، به تنهایی زندگی می کند. هنگامی که او یک ولگرد با شخصیت های متعدد را می پذیرد، متوجه می شود که داشتن سه دوست در یکی ممکن است بیش از توانایی او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cabal

2.2   - IMDB

یک قاتل نظامی برای تعقیب و از بین بردن یک قاتل سریالی تشنه به خون که در جنگلی ممنوعه دست به قتل می زند استخدام می شود.::masterozuna

زیر‌نویس فارسی فیلم Lost Transmissions

5   - IMDB

وقتی یک تهیهکننده موسیقی تحسینشده داروهای خود را برای اسکیزوفرنی قطع میکند، دوستانش او را در صحنه موسیقی لسآنجلس تعقیب میکنند تا به او کمک کنند تا او را به یک بیمارستان روانی بفرستند و نارساییهای نگرانکننده سیستم مراقبت از سلامت روان ما را آشکار کنند.

سال تولید فیلم وسریال

تبلیغات بنری