زیرنویس سریال Marvels Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1 (2023)

نام فارسی سریال : دختر ماه مارول و دایناسور شیطان - فصل 1 (2023)

7.7
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی انیمیشن
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Diamond White-  Fred Tatasciore-  Alfre Woodard

خلاصه فارسی

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.


خلاصه انگلیسی

After 13-year-old super-genius Lunella accidentally brings ten-ton T-Rex, Devil Dinosaur into present-day New York City via a time vortex, the duo works together to protect the city’s Lower East Side from danger.


این سریال با نام تجاری Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Diamond White,Fred Tatasciore,Alfre Woodard در ژانر اکشن,ماجراجویی,انیمیشن در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Lockwood & Co - Season 1

7.4   - IMDB

در دنیایی که توسط ارواح گرفتار شده است، سه نوجوان به عنوان محققین ماوراء الطبیعه گرد هم می آیند و برای کشف یک توطئه شیطانی به خطر می اندازند.

زیر‌نویس فارسی سریال Extraordinary - Season 1

7.7   - IMDB

در دنیایی که همه در تولد 18 سالگی قدرت پیدا میکنند، جن این کار را نکرد. او 25 ساله می شود و هنوز منتظر است تا مال خود را بگیرد. جن در دنیایی بزرگ و گیج کننده و مسلح به چیزی جز کمی امید و ناامیدی زیاد، سفر خود را برای یافتن ابرقدرت خود آغاز می کند. اما با انجام این کار، او ممکن است لذت خوب بودن را دریابد.

زیر‌نویس فارسی سریال Agent Elvis - Season 1

6.8   - IMDB

در این انیمیشن کمدی بزرگسالان، الویس هنگامی که به یک برنامه مخفی جاسوسی ملحق می شود تا از نابود کردن جهان توسط تبهکاران جلوگیری کند، لباس سرهمی خود را با یک جت پک عوض می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Last of Us - Season 1

8.7   - IMDB

بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن. جوئل، یک بازمانده سرسخت، استخدام می شود تا الی، یک دختر 14 ساله را از یک منطقه ظالمانه قرنطینه خارج کند. کاری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر بی رحمانه و دلخراش تبدیل می شود، زیرا هر دو باید ایالات متحده را طی کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته باشند.

زیر‌نویس فارسی سریال Rabbit Hole - Season 1

7.4   - IMDB

وقتی جان ویر، استاد فریب در دنیای جاسوسی شرکتی، توسط نیروهای قدرتمندی که توانایی نفوذ و کنترل بر جمعیت ها را دارند، قتل را به قتل می رسانند، هیچ چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Young Jedi Adventures - Season 1

5.8   - IMDB

این داستان در دوران جمهوری اعظم و اوج حکمت جدای میگذرد، جوانان جدی را در حالی که راههای نیرو را مطالعه میکنند، کهکشان را کاوش میکنند، به شهروندان و موجودات نیازمند کمک میکنند، و مهارتهای ارزشمند مورد نیاز برای تبدیل شدن به جدی را در طول مسیر یاد میگیرند.