زیرنویس سریال Loki - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : Loki - فصل 2 (2023)

8.2
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی فانتزی
  • کارگردان :   Michael Waldron
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Tom Hiddleston-  Sophia Di Martino-  Owen Wilson

خلاصه فارسی

در عواقب فصل 1، لوکی خود را در نبردی برای روح Time Variance Authority می بیند. همراه با Mobius، Hunter B-15 و تیمی از شخصیتهای جدید و در حال بازگشت، لوکی در جستجوی سیلوی، Judge Renslayer، Miss Minutes و حقیقت معنای داشتن اراده آزاد و شکوهمند، در یک چندجهانی در حال گسترش و خطرناکتر حرکت میکند. هدف


خلاصه انگلیسی

In the aftermath of Season 1, Loki finds himself in a battle for the soul of the Time Variance Authority. Along with Mobius, Hunter B-15 and a team of new and returning characters, Loki navigates an ever-expanding and increasingly dangerous multiverse in search of Sylvie, Judge Renslayer, Miss Minutes and the truth of what it means to possess free will and glorious purpose.


این سریال با نام تجاری Loki - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Michael Waldron و بازیگرانی چون Tom Hiddleston,Sophia Di Martino,Owen Wilson در ژانر اکشن,ماجراجویی,فانتزی در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Mayfair Witches - Season 1

6.2   - IMDB

یک جراح مغز و اعصاب جوان شهودی متوجه می شود که او وارث بعید خانواده ای از جادوگران است. همانطور که او با قدرت های تازه کشف شده اش دست و پنجه نرم می کند، باید با حضور شومی که خانواده اش را برای نسل ها آزار و اذیت کرده است، مبارزه کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1

7.7   - IMDB

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Lockwood & Co - Season 1

7.4   - IMDB

در دنیایی که توسط ارواح گرفتار شده است، سه نوجوان به عنوان محققین ماوراء الطبیعه گرد هم می آیند و برای کشف یک توطئه شیطانی به خطر می اندازند.

زیر‌نویس فارسی سریال Extraordinary - Season 1

7.7   - IMDB

در دنیایی که همه در تولد 18 سالگی قدرت پیدا میکنند، جن این کار را نکرد. او 25 ساله می شود و هنوز منتظر است تا مال خود را بگیرد. جن در دنیایی بزرگ و گیج کننده و مسلح به چیزی جز کمی امید و ناامیدی زیاد، سفر خود را برای یافتن ابرقدرت خود آغاز می کند. اما با انجام این کار، او ممکن است لذت خوب بودن را دریابد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Last of Us - Season 1

8.7   - IMDB

بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن. جوئل، یک بازمانده سرسخت، استخدام می شود تا الی، یک دختر 14 ساله را از یک منطقه ظالمانه قرنطینه خارج کند. کاری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر بی رحمانه و دلخراش تبدیل می شود، زیرا هر دو باید ایالات متحده را طی کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته باشند.

زیر‌نویس فارسی سریال Rabbit Hole - Season 1

7.4   - IMDB

وقتی جان ویر، استاد فریب در دنیای جاسوسی شرکتی، توسط نیروهای قدرتمندی که توانایی نفوذ و کنترل بر جمعیت ها را دارند، قتل را به قتل می رسانند، هیچ چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد.