زیرنویس سریال Liaison - Season 1 (2023)

نام فارسی سریال : رابط - فصل 1 (2023)

6.5
  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   Virginie Brac
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United Kingdom France
  • بازیگران :   Daniel Francis-  Eva Green-  Vincent Cassel

خلاصه فارسی

دو مامور - و عاشقان سابق - باید برای مبارزه با حملات سایبری بینالمللی که بریتانیا را تهدید میکنند، همکاری کنند و در عین حال با اسرار پنهان رابطه مخرب خود نیز مقابله کنند.


خلاصه انگلیسی

Two agents—and former lovers—must work together to combat international cyberattacks threatening the UK while also confronting the buried secrets of their destructive relationship.


این سریال با نام تجاری Liaison - Season 1 محصول کشور United Kingdom,France است.به کارگردانی Virginie Brac و بازیگرانی چون Daniel Francis,Eva Green,Vincent Cassel در ژانر دلهره آور در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Watchful Eye - Season 1

6.3   - IMDB

النا سانتوس، یک زن جوان با گذشته پیچیده، راه خود را برای کار به عنوان پرستار بچه برای یک خانواده مرفه در منهتن مانور می دهد. او به سرعت متوجه می شود که همه افراد در ساختمان مرموز اسرار مرگبار و انگیزه های پنهانی دارند. اما چیزی که آنها نمی دانند این است که النا اسرار تکان دهنده ای برای خودش دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Twin Peaks - Season 1

8.8   - IMDB

رفتن به سوءاستفاده از شخصیت های روانشناختی ، هر قسمت از Twin Peaks همیشه باعث می شود مخاطب تعجب کند زیرا مشکلات و اسرار تاریک مردم در شهر است.