زیرنویس سریال Hannah Montana - Season 2 (2007)

نام فارسی سریال : هانا مونتانا - فصل 2 (2007)

  • ژانر :   کمدی خانوادگی کمدی (تلویزیونی)
  • کارگردان :   Richard Correll Barry O Brien Michael Poryes
  • سال انتشار :   2007
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Miley Cyrus-  Emily Osment-  Jason Earles

خلاصه فارسی

فصل 2 "هانا مونتانا" با دعوای مایلی و لیلی پس از اینکه لیلی مایلی را در یک بازی پرچم-فوتبال در کلاس بدنسازی انتخاب نکرد، آغاز می شود. الیور که از رفتار آنها آزرده خاطر شده است، درست قبل از نمایش جایزه بزرگ هانا، آنها را با دستبند می بندد. رابی از گفتن چند بار یک چیز به جکسون خسته می شود، بنابراین او با جکسون رفتاری بی صدا نشان می دهد.


خلاصه انگلیسی

Season 2 of "Hannah Montana" begins with the fight between Miley and Lilly after Lilly doesn't choose Miley first in a Flag-Football game in gym class. Annoyed with the way they behave, Oliver handcuffs them together right before Hannah's big award show. Robby gets tired of telling Jackson the same thing multiple times so he gives Jackson the silent treatment.


این سریال با نام تجاری Hannah Montana - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Richard Correll,Barry O Brien,Michael Poryes و بازیگرانی چون Miley Cyrus,Emily Osment,Jason Earles در ژانر کمدی,خانوادگی,کمدی (تلویزیونی) در سال 2007 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.