زیرنویس سریال Hannah Montana - Season 2 (2007)

نام فارسی سریال : هانا مونتانا - فصل 2 (2007)

  • ژانر :   کمدی خانوادگی کمدی (تلویزیونی)
  • کارگردان :   Richard Correll Barry O Brien Michael Poryes
  • سال انتشار :   2007
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Miley Cyrus-  Emily Osment-  Jason Earles

خلاصه فارسی

فصل 2 "هانا مونتانا" با دعوای مایلی و لیلی پس از اینکه لیلی مایلی را در یک بازی پرچم-فوتبال در کلاس بدنسازی انتخاب نکرد، آغاز می شود. الیور که از رفتار آنها آزرده خاطر شده است، درست قبل از نمایش جایزه بزرگ هانا، آنها را با دستبند می بندد. رابی از گفتن چند بار یک چیز به جکسون خسته می شود، بنابراین او با جکسون رفتاری بی صدا نشان می دهد.


خلاصه انگلیسی

Season 2 of "Hannah Montana" begins with the fight between Miley and Lilly after Lilly doesn't choose Miley first in a Flag-Football game in gym class. Annoyed with the way they behave, Oliver handcuffs them together right before Hannah's big award show. Robby gets tired of telling Jackson the same thing multiple times so he gives Jackson the silent treatment.


این سریال با نام تجاری Hannah Montana - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Richard Correll,Barry O Brien,Michael Poryes و بازیگرانی چون Miley Cyrus,Emily Osment,Jason Earles در ژانر کمدی,خانوادگی,کمدی (تلویزیونی) در سال 2007 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.