زیرنویس سریال Hannah Montana - Season 1 (2012)

نام فارسی سریال : هانا مونتانا - فصل 1 (2012)

  • ژانر :   کمدی خانوادگی کمدی (تلویزیونی)
  • کارگردان :   Richard Correll Barry O Brien Michael Poryes
  • سال انتشار :   2012
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Miley Cyrus-  Jason Earles-  Emily Osment

خلاصه فارسی

هانا مونتانا یک سریال کمدی کمدی آمریکایی است که از کانال دیزنی پخش شد. این فیلم در مورد دختر مدرسه ای است که زندگی دوگانه ای دارد. در روز، مایلی استوارت (با بازی مایلی سایرس) یک دختر معمولی است، در شب او سوپراستار مشهور پاپ هانا مونتانا است و هیچ کس این راز را به جز خانواده و چند تن از بهترین دوستانش نمی داند.


خلاصه انگلیسی

Hannah Montana is an American sitcom series, aired on the Disney Channel. The film is about a school girl who lives a double life. In the day time, Miley Stewart is (played by Miley Cyrus) a normal girl, at night she is the famous pop superstar Hannah Montana, and no one knows this secret, apart from her family and a few of her best friends.


این سریال با نام تجاری Hannah Montana - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Richard Correll,Barry O Brien,Michael Poryes و بازیگرانی چون Miley Cyrus,Jason Earles,Emily Osment در ژانر کمدی,خانوادگی,کمدی (تلویزیونی) در سال 2012 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.