زیرنویس سریال Hannah Montana - Season 1 (2012)

نام فارسی سریال : هانا مونتانا - فصل 1 (2012)

  • ژانر :   کمدی خانوادگی کمدی (تلویزیونی)
  • کارگردان :   Richard Correll Barry O Brien Michael Poryes
  • سال انتشار :   2012
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Miley Cyrus-  Jason Earles-  Emily Osment

خلاصه فارسی

هانا مونتانا یک سریال کمدی کمدی آمریکایی است که از کانال دیزنی پخش شد. این فیلم در مورد دختر مدرسه ای است که زندگی دوگانه ای دارد. در روز، مایلی استوارت (با بازی مایلی سایرس) یک دختر معمولی است، در شب او سوپراستار مشهور پاپ هانا مونتانا است و هیچ کس این راز را به جز خانواده و چند تن از بهترین دوستانش نمی داند.


خلاصه انگلیسی

Hannah Montana is an American sitcom series, aired on the Disney Channel. The film is about a school girl who lives a double life. In the day time, Miley Stewart is (played by Miley Cyrus) a normal girl, at night she is the famous pop superstar Hannah Montana, and no one knows this secret, apart from her family and a few of her best friends.


این سریال با نام تجاری Hannah Montana - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Richard Correll,Barry O Brien,Michael Poryes و بازیگرانی چون Miley Cyrus,Jason Earles,Emily Osment در ژانر کمدی,خانوادگی,کمدی (تلویزیونی) در سال 2012 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.