زیرنویس سریال HAPPYish - Season 1 (2015)

نام فارسی سریال : شاد - فصل 1 (2015)

7.2
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Shalom Auslander
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Kathryn Hahn-  Steve Coogan-  Sawyer Shipman

خلاصه فارسی

با بازی کاترین هان، استیو کوگان، ساویر شیپمن، اولین و تنها فصل این درام تیرهاندیش، زوج میانسالی را دنبال میکند که در وسط دنیایی که کارداشیانها در حال پیشرفت هستند، تلاش میکنند تا واقعاً از زندگی خود احساس خوشبختی کنند.


خلاصه انگلیسی

Starring Kathryn Hahn, Steve Coogan, Sawyer Shipman, the first and only season of this dark-minded dramedy follows a middle-aged couple who struggle to feel genuinely happy with their lives, in the middle of a world where any Kardashian is trending up.


این سریال با نام تجاری HAPPYish - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Shalom Auslander و بازیگرانی چون Kathryn Hahn,Steve Coogan,Sawyer Shipman در ژانر کمدی,درام در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.