زیرنویس سریال Game Of Thrones - Season 4 (2014)

نام فارسی سریال : بازی تاج و تخت - فصل 4 (2014)

9.2

خلاصه فارسی

مبارزه خستگی ناپذیر هفت خانواده برای تسلط بر وستروس - سرزمین افسانه ای در فصل 4 ادامه می یابد. یک دسیسه سیاسی جدید ظاهر می شود و جناح های بازمانده نه تنها با دشمن بیرونی بلکه در داخل نیز مبارزه می کنند. لنیستر پس از شکست دادن همه تهدیدها پیروز می شود، اگرچه وستروس تحت کنترل لنیستر است، هنوز دو جناح مخالف آنها هستند: گریجوی و باراتیون! این بار، قدرت ماوراء طبیعی در حال قیام است: ارتش وایت واکرها از شمال پادشاهی سرازیر شده است، جادوگر روژ با جادوی سیاه خود قوی تر می شود، 3 اژدهای شاهزاده خانم دنریس تارگرین نیز رشد می کنند و به یک نیروی اصلی در این مبارزه تبدیل می شوند.


خلاصه انگلیسی

Tireless fight of the seven families to master Westeros - the mythical land is continued in Season 4. A new political intrigue emerges and surviving factions are not only struggle with the enemy outside but also inside. The Lannister win after defeating all the threat, although Westeros is under the control of the Lannister, there are still two factions oppose them: Greyjoy and Baratheon! This time, the supernatural power is uprising: White Walkers army is overflowing from the north of the kingdom, witch Rouge with his black magic is getting stronger, 3 dragon of princess Daenerys Targaryen also grow and become a major force in this struggle.


این سریال با نام تجاری Game Of Thrones - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Benioff,D B Weiss و بازیگرانی چون Peter Dinklage,Kit Harington,Lena Headey در ژانر اسطوره ای,رمز و راز,درام,داستانی,ماجراجویی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.