زیرنویس سریال Game Of Thrones - Season 4 (2014)

نام فارسی سریال : بازی تاج و تخت - فصل 4 (2014)

9.2

خلاصه فارسی

مبارزه خستگی ناپذیر هفت خانواده برای تسلط بر وستروس - سرزمین افسانه ای در فصل 4 ادامه می یابد. یک دسیسه سیاسی جدید ظاهر می شود و جناح های بازمانده نه تنها با دشمن بیرونی بلکه در داخل نیز مبارزه می کنند. لنیستر پس از شکست دادن همه تهدیدها پیروز می شود، اگرچه وستروس تحت کنترل لنیستر است، هنوز دو جناح مخالف آنها هستند: گریجوی و باراتیون! این بار، قدرت ماوراء طبیعی در حال قیام است: ارتش وایت واکرها از شمال پادشاهی سرازیر شده است، جادوگر روژ با جادوی سیاه خود قوی تر می شود، 3 اژدهای شاهزاده خانم دنریس تارگرین نیز رشد می کنند و به یک نیروی اصلی در این مبارزه تبدیل می شوند.


خلاصه انگلیسی

Tireless fight of the seven families to master Westeros - the mythical land is continued in Season 4. A new political intrigue emerges and surviving factions are not only struggle with the enemy outside but also inside. The Lannister win after defeating all the threat, although Westeros is under the control of the Lannister, there are still two factions oppose them: Greyjoy and Baratheon! This time, the supernatural power is uprising: White Walkers army is overflowing from the north of the kingdom, witch Rouge with his black magic is getting stronger, 3 dragon of princess Daenerys Targaryen also grow and become a major force in this struggle.


این سریال با نام تجاری Game Of Thrones - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Benioff,D B Weiss و بازیگرانی چون Peter Dinklage,Kit Harington,Lena Headey در ژانر اسطوره ای,رمز و راز,درام,داستانی,ماجراجویی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Poker Face - Season 1

8   - IMDB

این سریال معمایی هفته، چارلی کیل را دنبال میکند که توانایی فوقالعادهای در تشخیص اینکه کسی دروغ میگوید دارد. او با Plymouth Barracuda خود به جاده میرود و در هر توقف با گروه جدیدی از شخصیتها و جنایات عجیب روبرو میشود که نمیتواند حل کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟