زیرنویس سریال Game Of Thrones - Season 1 (2013)

نام فارسی سریال : بازی تاج و تخت - فصل 1 (2013)

9.2
  • ژانر :   درام داستانی جنگی
  • کارگردان :   D.B. Weiss David Benioff
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Peter Dinklage-  Kit Harington-  Lena Headey

خلاصه فارسی

این فیلم داستان هفت قبیله را روایت میکند که برای تسلط بر سرزمین افسانهای وستروس مبارزه میکنند. در این فیلم، خانه های قبیله غالب استارک، لنیستر، باراتیون و. پادشاه وستروس، رابرت باراتیون، از دوست قدیمیاش ادارد میخواهد که مقام عالی لرد استارک باشد، ادارد با اکراه فرمان را برای کشف حقیقت پشت سر میپذیرد. در همین حال، خانواده ملکه، لنیسترها، شاید در فکر ترفندی برای سلب قدرت هستند. در طرف دیگر دریا، آخرین عضو قبیله که سلطه سابق خلع شده است، تارگرین ها، نیز برنامه هایی برای بازپس گیری تاج و تخت ترتیب می دهند. همچنین در قطب شمال، سایه سفید - شیاطین سرمایه آنقدر در خواب هستند، اکنون بیدار هستند.


خلاصه انگلیسی

The film tells the story of seven clans fighting to master the mythical land of Westeros. In the film, the dominant clan's Houses Stark, Lannister, Baratheon and. King of Westeros, Robert Baratheon, demand his old friend Eddard is - lord Stark high office, Eddard reluctantly accepts command to find out the truth behind. Meanwhile, the family of the Queen, Lannisters, perhaps are contemplating ploy to deprive of power. On the other side of the sea, the last member of the clan is deposed former dominion, Targaryens, are also arranged plans to regain the throne. Also at the North Pole, White Shadow - demons capital so long asleep, awake now.


این سریال با نام تجاری Game Of Thrones - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی D.B. Weiss,David Benioff و بازیگرانی چون Peter Dinklage,Kit Harington,Lena Headey در ژانر درام,داستانی,جنگی در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟

زیر‌نویس فارسی سریال You & Me - Season 1

6.7   - IMDB

تو و من یک مجموعه تلویزیونی سه قسمتی کمدی-درام رمانتیک بریتانیایی به نویسندگی جیمی دیویس است.